Úvod > Kalendář akcí > Michaela Munzarová a Marcel Rozhoň
Michaela Munzarová a Marcel Rozhoň
"> Michaela Munzarová a Marcel Rozhoň
20.1.
11.3.
Přidat foto
Výstavy

Michaela Munzarová a Marcel Rozhoň

The White Room a Pragovka Gallery vás srdečně zvou na otevření výstavy umělců Michaely Munzarové a Marcela Rozhoně. Kurátorem výstavy je Viktor Čech.
Společná výstava Michaely Munzarové a Marcela Rozhoně s názvem Půl/Pool vytvořená jako site-specific instalace určena přímo do prostoru současné The White Room.

První část výstavy proběhne formou virtuální hry v galerijním prostoru. Druhá část vznikne poté fyzicky a vznikne na míru specifického prostoru bývalé kuchyně, v níž nyní The White Room sídlí.

Michaela Munzarová vystudovala obor Nová média na plzeňské Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara, prošla ateliéry Adély Matasové a Vladimíra Merty a následně absolvovala v roce 2017 ateliér Supermédia u Davida Kořínka. Těžiště její práce spočívá v instalacích, pracujících s tématem zrcadlení, nemožnosti zahlédnout sám sebe a optickými klamy. Aktuálně pracuje s pojetím svých instalací ve virtuálním prostředí a s augmentovanou realitou.

Fotograf Marcel Rozhoň, dlouholetý rezident Pragovky, se poslední roky své profesní kariéry věnuje uměleckému ztvárnění a věrnému zachycení vycházkové a volnočasové obuvi.

Provozovatel

Pragovka gallery

Kolbenova 923/34a
190 00 Praha
Tel.:
+420 266 315 944
Email:
pragovkagallery@g...
GPS:
50,110454 14,511114
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny