Úvod > Kalendář akcí > Koncert písničkářské ligy
Hudební a divadelní akce

Koncert písničkářské ligy

Únorový koncert po pandemii obnovené písničkářské přehlídky OFF AIR představí autorskou tvorbu Jakuba Čermáka alias CERMAQUE.
Hudební maraton OFF AIR představuje zajímavé, dosud neokoukané autory. Až do poloviny února 2022 mají diváci příležitost navštívit koncerty českých písničkářů a písničkářek nejrůznějších žánrů a stylů. 

Cermaque – Pot a poezie.
Jakub Čermák je básník, živelný písničkář a režisér původem z Teplic. Na kontě má 5 vydaných sbírek, několik desítek videoklipů a 10 autorských studiových desek, za dvě z nich v minulosti získal nominace na ceny Anděl v kategoriích Alternativa a Folk. 

Od r. 2019 se OFF AIR dramaturgicky zaměřuje na zajímavé počiny současné písničkářské scény. Přehlídka představí hlavně začínající autory a interprety, hostovat budou ale také autoři již na české scéně zavedení. Studio Citadela usiluje dát v tomto projektu prostor nejrůznějším formám písničkářství – představit i nové, nepříliš známé talenty a jejich pohled na žitou realitu, podpořit hledání osobní autorské výpovědi mladých tvůrců. Jednotlivé večery budou v případě opětovných pandemických omezení divákům a fanouškům streamovány.
Zobrazit více