Úvod > Kalendář akcí > Mezinárodní divadelní site specific projekt Pokoje
Hudební a divadelní akce

Mezinárodní divadelní site specific projekt Pokoje

Kdy 27. červenec 2021 21:001. srpen 2021 23:00
Mezinárodní site specific projekt pořádá Divadlo Continuo již od roku 1997. Letos se koná 25. ročník a toto malé jubileum oslavíme v Malovicích na Švestkovém Dvoře projektem POKOJE. Představení se budou konat v otevřeném prostoru každý večer od 27. 7. do 1.8. vždy od 21 hodin.
Každoroční mezinárodní divadelní site-specific projekt pořádá Divadlo Continuo již od roku 1997. Letos se uskuteční již po pětadvacáté.

A toto malé jubileum se Divadlo Continuo rozhodlo oslavit přímo ve svém sídle Švestkový Dvůr, kde se bude konat 6 veřejných představení projektu s názvem POKOJE.

Každý večer od 27. července do 1. srpna 2021 vždy od 21 hodin

POKOJE - divadelní metafora, jež vše obrací naruby a skrze níž se Divadlo Continuo snaží reflektovat současnou situaci. Do exteriéru a veřejné samoty pod širým nebem přináší intimní zpovědi, příběhy a situace ukryté za zdmi našich soukromých prostorů.
V projektu POKOJE se snoubí jazyk expresivního fyzického divadla s nezaměnitelnou výtvarnou poezií a živou hudební kompozicí.
 
Soubor pozval k účasti na projektu deset mladých umělců, studentů uměleckých škol a začínající profesionály z celé Evropy, aby společně s nimi zabydlel „pokoje“, které vzniknou ve venkovním prostoru Švestkového Dvora. Vzájemně propojené malé i větší divadelní scény, budou moci diváci navštívit v libovolném pořadí a strávit v nich také libovolně dlouhý čas.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Netolice, Jižní Čechy
Penzion Na Horánku Netolice

Penzion Na Horánku Netolice

Netolice, Jižní Čechy
Autokemp Podroužek u Netolic

Autokemp Podroužek u Netolic

Netolice, Jižní Čechy
Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jižní Čechy