!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Design.s 2020: Mezinárodní bienále studentského designu v Brně
Design.s 2020: Mezinárodní bienále studentského designu v Brně
"> "> "> "> "> ">
23.6.
27.9.
+ Přidat foto
Výstavy

Design.s 2020: Mezinárodní bienále studentského designu v Brně

Kdy 23. červen 2020 – 27. září 2020
Mezinárodní bienále DESIGN.S již počtvrté od roku 2014 propojuje nejlepší mladé designéry napříč průmyslovým a produktovým designem. I v letošním roce Technické muzeum v Brně představí to nejlepší z domácí i zahraniční designérské scény formou několikatýdenní nesoutěžní přehlídky online.
V rámci letošního ročníku, na rozdíl od minulých let, kdy jsme měli možnost představit přihlášené studentské práce v prostorách Technického muzea v Brně, budou vybrané práce vystaveny pouze online, a to na webových stránkách projektu DESIGN.S a na webové stránce Technického muzea v Brně v termínu od 23. 6. do 27. 9. 2020 formou specifické prezentace v elektronické podobě.

Organizátoři se také na současnou situaci rozhodli reagovat vyhlášením nové soutěžní kategorie s názvem „Design za časů koronaviru“. Mezinárodní bienále DESIGN.S si klade za cíl v každém ročníku reflektovat aktuální průmyslový a produktový design, který splňuje nejen vizuální stránku konceptu, ale především má usnadňovat běžný život lidem kolem nás.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 18. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vista v Brně

Hotel Vista v Brně

Brno, Jižní Morava
Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Exotický catering

Exotický catering

Brno, Jižní Morava