Úvod > Kalendář akcí > METROpolitní léto hereckých osobností 2020
METROpolitní léto hereckých osobností 2020
">
10.6.
31.8.
+ Přidat foto

METROpolitní léto hereckých osobností 2020

Kdy 10. červen 2020 - 31. srpen 2020 Hudební a divadelní akce
Již 17. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 10. června do 31. srpna 2020 na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA, Malé scéně, na Letní scéně Tvrz Divice a Letní scéně Vítězná.

Kromě hitu loňského léta – legendární lovestory STARCI NA CHMELU budou hlavním lákadlem vyšehradské scény dvě premiérové komedie Duety a Revizor. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již podesáté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Hrát se bude i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde proběhne 7. ročník Léta slovenských hvězd a na Malé scéně, kam připravujeme Léto ochotnických divadel.

Představení na Letní scéně Vyšehrad začínají ve 20.00 hodin, Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu.

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je vždy kryté a diváci dostávají pláštěnky. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. (Při dešti se deky nepůjčují.)

Veřejné toalety se nacházejí mimo areál Letní scény nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla (vzdálenost cca 150 m). Vzhledem k charakteru kulturní památky a přírodního amfiteátru závažné stavebně technické důvody vylučují prostor přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí