Úvod > Kalendář akcí > METROpolitní léto hereckých osobností 2019

METROpolitní léto hereckých osobností 2019

Kdy 7. červen 2019 - 31. srpen 2019 Hudební a divadelní akce
Již 16. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 7. června do 31. srpna 2019 na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA, Malé scéně, na Letní scéně Tvrz Divice a Letní scéně Vítězná.
Hlavním lákadlem vyšehradské scény a divického plenéru bude premiéra legendární lovestory STARCI NA CHMELU. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již podeváté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Hrát se bude i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde proběhne 6. ročník Léta slovenských hvězd a na Malé scéně, kam připravujeme Léto ochotnických divadel.

Představení na Letní scéně Vyšehrad a Tvrzi Divice začínají ve 20.00 hodin (Letní scéna Vítězná začíná v 19.00 hod.) Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Tvrz Divice je otevřena pro návštěvníky vždy hodinu před začátkem představení.

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je vždy kryté a diváci dostávají pláštěnky. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. (Při dešti se deky nepůjčují.)
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 6. 2019