!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Metallica Tribute Show se symfonickým orchestrem
Metallica Tribute Show se symfonickým orchestrem
"> Metallica Tribute Show se symfonickým orchestrem
15.2.
18.2.
+ Přidat foto

Metallica Tribute Show se symfonickým orchestrem

Kdy 15. únor 2020 19:00 - 18. únor 2020 22:00 Hudební a divadelní akce
Na výročí vydání legendárního alba "S & M" Metallica o 20 let později opět vystoupí se symfonickým orchestrem San Francisco.
Všech osmnáct tisíc vstupenek na toto show, ohlášené na 6. září, bylo vyprodáno během několika vteřin.

Vychutnat magickou atmosféru kalifornského koncertu můžete i v České republice!
 
„METALLICA S & M Tribute Show“ se symfonickým orchestrem je bezprecedentním projektem, který nemá ve světě obdoby! Klasika i modernost se spojí do jediného celku a objeví se před diváky ve své jedinečné mystické kráse.

Nedávné velké koncertní turné po Francii, České republice, Německu, Rusku a Bělorusku jen potvrdilo a posílilo popularitu projektu.

„Toto vysoce profesionální „firemní“show je příkladem čisté, technické, výrazné a mohutné rockové hudby a já jsem byl velmi rád, že jsem se na ní mohl podílet,“ řekl v rozhovoru hlavní kytarista skupiny „U.D.O“ Andrew Smirnov.

Jaký bude nový, výroční koncert „METALLICA S & M Tribute Show“? Dvojnásobně impozantní!
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 6. 2019

Ubytování a restaurace v okolí