Úvod > Kalendář akcí > Merkádo Latinská Amerika na Svoboďáku
merkádo
"> merkádo "> merkádo "> merkádo "> merkádo "> merkádo "> merkádo "> merkádo
27.5.
28.5.
Přidat foto
Festivaly

Merkádo Latinská Amerika na Svoboďáku

Chcete si užít latinskoamerické trhy? Ochutnat jídla od kuchařů z Argentiny, Peru či Mexika? Zatančit si salsu s profesionálními tanečníky? Přijďte v pátek 27. a v sobotu 28. května na Svoboďák!
Najdete u nás řadu věcí, které k Latinské Americe neodmyslitelně patří: od kávy, kakaa, chilli a exotického ovoce po jihoamerická vína, chilli, kubánské rumy a koření. Ochutnáte národní jídla z Argentiny, Brazílie, Guatemaly, Kuby, Panamy, Kolumbie, Venezuely, Kostariky, Mexika či Peru. Nakoupíte originální bižuterii, textil nebo byliny z Amazonie.

Kulturní program festivalu nabídne hudební a taneční vystoupí latinskoamerických umělců, workshopy salsy, vystoupení argentinského tanga, brazilskou karnevalovou show a daší. Pro děti uspořádáme Piňatu ale i umělecké dílničky.

Festival MERKÁDO pořádá spolek Merkado z.s. od roku 2014. Akce Merkádo – Latinská Amerika na Svoboďáku se koná za oficiální podpory města Brna, městské části Brno – střed, Velvyslanectví Argentiny, Peru, Mexika, Chile a Brazílie. Záštitu nad akcí převzal náměstek primátorky Tomáš Koláčný.

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Bastardo v Brně

Bistro Bastardo v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Cupcakekárna v Brně

Cupcakekárna v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Stopkova plzeňská pivnice v Brně

Stopkova plzeňská pivnice v Brně

Brno, Jihomoravský kraj