Úvod > Kalendář akcí > Mělnická jizerská padesátka

Mělnická jizerská padesátka

Kdy 15. červen 2019 Sportovní akce
Nenechte si ujít Mělnickou jizerskou padesátku, která se koná 15. června na Náměstí Míru. Kdo se umí zasmát nejen druhým, ale třeba i sám sobě, neměl by v uvedenou dobu na uvedeném místě rozhodně chybět!
Závod se jede zásadně v létě. Nepřipadá v úvahu jeho posunutí na zimní období - to je blbost, protože v zimě je sníh. Každý závodník je povinen se dostavit v zimní výzbroji a výstroji, nebo žertovném převleku.

Závod se jede na dvě kola rozběhů a tři kola finále. V každém kole je potřeba absolvovat krkolomnou jízdu po dlažbě mělnického náměstí, překonat lavinu (což není v letních měsících zas až taková sranda jak by se mohlo zdát) a vypít jedno pivo (v prvním kole ještě bodne, v dalších je to už horší). Upozorňujeme, že ženy se samozřejmě zúčastňují také. Trasa jim není nijak uzpůsobena, pouze piva jsou malá.

Vítězové rozběhů postupují do finále, které je náročnější pouze o jednu věc, a to o hod sněhovou koulí do sněhuláčí tlamičky v posledním kole.
 
Vše je již pečlivě nachystáno a jako obvykle nebude chybět ani nějaké to překvapení!  Kdo se  umí zasmát nejen druhým, ale třeba i sám sobě, neměl by v uvedenou dobu na uvedeném místě rozhodně chybět!
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 1. 2019
18.9.
20.9.
Mělnické vinobraní 2020

Mělnické vinobraní 2020

Mělník, Střední Čechy
4.4.
Velikonoční jarmark v Mělníku

Velikonoční jarmark v Mělníku

Mělník, Střední Čechy
29.3.
Vynášení Morany v Mělníku

Vynášení Morany v Mělníku

Mělník, Střední Čechy
21.2.
22.3.
Kapucíni na Mělníku

Kapucíni na Mělníku

Mělník, Střední Čechy