Úvod > Kalendář akcí > Zpátky do školy v Aquacentru Šutka

Zpátky do školy v Aquacentru Šutka

Kdy 14. září 2019 Akce pro děti
Skvělý den si užijete také v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku.
Prázdniny jsou pryč a s nimi i léto a zábava? Kdepak! V Aquacentru Šutka je zábava pořád! V sobotu 14. 9. 2019 od 11:00 do 16:00 bude pro malé i velké školáky připravena magická diskotéka a natrénovat budou moci tělocvik, plavání, angličtinu i matematiku s figurkami Playmobil. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny, dobroty, sladkosti i o volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Na každého dětského návštěvníka pak u vchodu při odchodu bude čekat cukrová vata!
 
Vrátit se po prázdninách opět zpátky do školy není nic příjemného. Ne však v Aquacentru Šutka. Pro všechny školáky jsme si na začátek školního roku připravili báječné dobrodružství s novým filmem Playmobil ve filmu. Zábavné odpoledne plné fantazie s figurkami Playmobil si s malými i velkými školáky užijete v dolní části aquaparku. Zde se také děti dozví tajné heslo, díky kterému při odchodu dostanou vynikající cukrovou vatu.
 
Skvělý den si užijete také v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na Vás i Vaše děti čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka!
 
Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 9. 2019