Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Maškarní ples
Maškarní ples
Společenské akce

Maškarní ples

Srdečně vás zveme na jedinečný maškarní ples Auto Kelly, který se koná v kulturním domě v Mladé Boleslavi
Srdečně vás zveme na jedinečný maškarní ples Auto Kelly v kulturním domě v Mladé Boleslavi. Čeká vás výborný program s živými kapelami i DJ, bohatá tombola, kde je hlavní cenou skútr, a skvělé občerstvení. Taková zábava v Kulturáku dlouho nebyla!

Takže neseďte doma, sundejte papuče, nazujte si popelkovské střevíčky, potápěčské ploutve nebo nasedněte na koště a přijďte či přileťte se vyřádit mezi nás. Zveme všechny princezny, jeptišky, piráty, příšery nebo mimozemská stvoření či jiné zajímavé originální kreace, výběr masky je na vás.

Bez kostýmu samozřejmě přijít můžete, ale byla by to škoda. Ti, kdo dorazí v masce nebo kostýmu mají pivo zdarma a můžou vyhrát atraktivní ceny v soutěžích o nejlepší kostým nebo skupinu kostýmů.

 

Provozovatel

Kultura města Mladá Boleslav

Dukelská 1093
290 31 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 603 162 216
Email:
martin.bulir@lkq.cz
WWW:
www.kulturamb.cz
GPS:
50,413461 14,912523
 
 

Vstupné

Cena: 390 Kč

Poznámka:Vstupenky zakoupíte v prodejně Auto Kelly Kosmonosy, nebo v předprodeji domu kultury v Mladé Boleslavi.

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Oldtimer Bohemia Rally 2023 v Mladé Boleslavi

Setkání automobilových veteránů bude přehlídkou technické dovednosti našich předků, řemeslné zručnosti a láskyplnosti současných majitelů starých vozidel, sportovním soupeřením i společenskou událostí s doprovodným kulturním programem.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Svatováclavská jízda v Mladé Boleslavi 2023

Svatováclavská jízda historických vozidel, která se koná každoročně 28. září, představuje novodobou tradici významně obohacující nabídku společenských a zábavných akcí ve městě. Každoročně v tento den dopoledne z Komenského náměstí startuje dlouhá kolona několika desítek automobilových veteránů.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Dětské odpoledne – Jak vzniká auto

Zábavně-naučné odpoledne.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Diashow Martina Loewa – Aljaška

Diashow.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života

Sebemotivačním prostředkem pro zlepšení života, nastolení určité změny je firewalking, tedy přechod žhavého uhlí bosýma nohama. Tento mimořádně intenzivní prožitek vám může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o odvaze, přátelství a posílení týmu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Bruslení i hokej v extraligovém zimním stadionu v Mladé Boleslavi

Zimní stadion v Mladé Boleslavi nabízí ideální podmínky pro bruslení, lední hokej, krasobruslení, inline hokej i fotbal. Disponuje také sportovním zázemím pro teambuilding.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Cyklopark na Štěpánce v Mladé Boleslavi

V Mladé Boleslavi v areálu bývalého letního kina na Štěpánce vznikl cyklopark, který má sloužit především dětem, aby si mohly zdokonalovat techniku jízdy na kole. Veřejnosti je přístupný zdarma, v areálu se nachází také provozní budova s klubovnou a sociálním zařízením.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Koupaliště v Mladé Boleslavi

Koupaliště v Mladé Boleslavi nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků, a to jak vodě, tak i na souši. Najdete zde vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž s nafukovací trampolínou a občerstvení.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel La Romantica

Luxusní Boutique hotel na pomezí Českého ráje s osobitou architekturou a jedinečnou atmosférou. Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace Krušovická šalanda

Boleslavská Šalanda se nachází v samotném centru města na třídě Václava Klementa. Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí skvěle ošetřená a s láskou čepovaná piva.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Penzion Viva Residence

Viva Residence nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí na okraji parku Štěpánka. Moderní interiéry, prvky z pohledového betonu, fasády z patinovaného modřínového dřeva, to je design, který vás bude provázet po dobu vašeho pobytu a který vznikl právě z inspirace okolní krajinou.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace U Bičíků

Restaurace U Bičíků se nachází v Mladé Boleslavi v historickém prvorepublikovém domě u Bičíků z roku 1927.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj