!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Mankyz koštT - IX. ročník mezinárodního festivalu pálenek, likérů a pomazánek

Mankyz koštT - IX. ročník mezinárodního festivalu pálenek, likérů a pomazánek

Kdy 7. březen 2020 14:00 - 21:30 Gastronomické akce
MANKYZ KOŠT - Mezinárodní festival pálenek, likérů a domácích pomazánek. IX. ročník se uskuteční 7. března 2020, degustace 28. a 29. února.
Srdečně zveme všechny přátele kvalitních pálenek, vynikajících likérů a skvělých domácích pomazánek na již IX. ročník MANKYZ KOŠTu, který se uskuteční na KD ve Svatobořicích-Mistříně 7. března od 14h.

K ochutnání budou jak místní pálenky, tak vzorky z různých koutů světa, velké zastoupení budou mít také již tradičně domácí likéry od polských mistrů likérníků. V loňském roce bylo možno ochutnat 2714 různých pálenek či likérů, košt byl zapsán do České knihy rekordů.  Koštem budou provázet herci David Suchařípa a Pavel Nečas. K příjemné pohodě bude hrát cimbálová muzika Friška.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Josef Dufek - víno z Moravského Slovácka

Vinařství Josef Dufek - víno z Moravského Slovácka

Svatobořice-Mistřín, Jižní Morava
B\V Vinařství Milotice

B\V Vinařství Milotice

Milotice, Jižní Morava
Vinařství Tomáš Krist

Vinařství Tomáš Krist

Milotice, Jižní Morava
Slovácká galerie vín v Kyjově

Slovácká galerie vín v Kyjově

Kyjov, Jižní Morava