Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Kurz Mandaly hojnosti a financí
Mandaly hojnosti
Lidová řemesla a trhy

Kurz Mandaly hojnosti a financí

Během našich čtyř setkání budeme společně pracovat na tématu financí, hojnosti a bohatství. Kromě kreslení a interpretace mandal se také naučíte několik meditačních technik a práci s myslí a emocemi zaměřenou na porozumění a vyléčení problémů spojených s finanční situací.

Na kurzu setkáte se setkáte s některými z následujících technik vnitřní práce: ~ Kresba a interpretace mandaly ~ Další psychodynamické výtvarné i nevýtvarné techniky ~ Práce se světlem, energií, vizualizací, s vlastní Duší, s archetypem rohu hojnosti, propojení s energií peněz, magnetizační techniky, osvobození od vzoru vašich předků, pokud tam byl problém s financemi ~ Meditace pro vlastní sebeléčebnou práci i mimo kurz

Kurz je vždy šitý na míru osobám, které se jej aktuálně účastní, takže je možné, že dle potřeb skupiny některé techniky přibydou a o některé z uvedeného seznamu naopak nebude zájem.

Vždy ale pracujeme s mandalou, která ukáže, kde je právě teď potřeba pracovat a jaký je kontext problému. Součástí tohoto kurzu bude i strukturovaná domácí práce na sobě, kterou budete moci využít mezi jednotlivými setkáními. Domácí úkoly nebudou náročné a jemně povedou k pochopení vašich individuálních sklonů a podprahových vzorců spojených s financemi, hojností a bohatstvím.

Termíny kurzu: úterky 2.9.14, 9.9.14, 16.9.14, 23.9.14 od 18:30 do 21:30. Aby byl prostor pro individuální přístup, je kurz určen pro maximálně 6 osob a uskuteční se, pokud se přihlásí alespoň dvě osoby. Na kurz je nutné se předem přihlásit.

Místo setkávání: Zlatnická 11, Praha 1

S sebou: psací potřeby, případně oblíbené pastelky, všechny pomůcky ke kreslení mandal budou k dispozici na místě. Rezervace emailem nebo telefonicky. 

Provozovatel

Léčivý Kruh - Mgr. Eva Hudečková

Zlatnická 11
110 00 Praha
Tel.:
+420 731 555 942
Email:
info@lecivykruh.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lecivykruh.cz
GPS:
50,090431 14,431489
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 000 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubu v nás!

Divadelní premiéra – veřejná prezentace celoroční práce studentů II. ročníku Budilovy divadelní školy inspirovaná tématem kultovní hry Alfreda Jarryho "Král Ubu".
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Josefa na Novém Městě

Betlém v tomto kostele kapucínského řádu je řezbářské dílo připisované rodině pana Josefa Chocholy (1866–1918) z Příbrami, který se později přestěhoval do Prahy na Smíchov.
Praha, Praha

Vánoční trhy Praha 2022

Největší vánoční trhy v České republice můžete navštívit na Staroměstském náměstí a náměstí Republiky. Tradice, vánoční atmosféra, dětská dílnička, výborné jídlo a české výrobky.
Praha 1, Praha

Pražská Pallas a Moravská Hellas 1902: Auguste Rodin v Čechách a na Moravě

Výstavní projekt se systematicky věnuje „doprovodnému programu“, který byl Rodinovi připraven. Na základě studia archivních pramenů se její autoři snaží zmapovat očekávání a výsledky, které cesta Augusta Rodina do Prahy a na Moravu přinesla.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Arte Decor Gražyna v Praze

Galerie Arte Decor Gražyna představuje současnou autorskou tvorbu v kombinaci s dekorativním uměním.
Praha 1, Praha

Art Deco Imperial Hotel Praha

Nenechte si ujít pobyt v pražské perle stylu Art Deco s kubistickými prvky, které byly doplněny pozdně secesní mozaikou. Zažijte atmosféru počátku 20. století ve slavném hotelu a kavárně Imperial.
Praha 1, Praha

Divadlo Na tahu – alternativní divadlo se zálibou v absurdním dramatu

Objevte malé alternativní divadélko Na tahu, které ve svém repertoáru uvádí převážně hry Václava Havla. Od roku 1975 se v inscenacích divadla na tahu vystřídalo více než stovka účinkujících, mezi nimi Ivan Havel, Petruška Šustrová či Ladislav Smoljak.
Praha 1, Praha

The Chamber Escape Games Prague – únikové hry v centru Prahy

Filmové kulisy, audiovizuální efekty, propracovaný narativ a herecké výkony. Hry, kde únikovka přestává být hrou a stává se filmovým zážitkem.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Next Door by Imperial – české bistro Zdeňka Pohlreicha

Prague Bistro Moderne – to je to, co můžete od Next Door očekávat. Restauraci s bleskovým servisem, špičkovou kuchyní a atmosférou, která je skutečně pro každého.
Praha 1, Praha

Hotel Cosmopolitan Praha – luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Nově otevřený luxusní butikový hotel jen pár kroků od Obecního domu. Ubytování ve stylu Art Deco v unikátních interiérech hotelu s géniem loci Starého Města pražského.
Praha 1, Praha

Atrium Grand Majestic Plaza

Atrium restaurant se zimní zahradou, nabízející rozmanitou mezinárodní kuchyni i výběr českých specialit.
Praha 1, Praha

Restaurace Atrium

Restaurace Atrium s celkovou kapacitou 120 míst a variabilitou prostoru, je vhodným místem pro pracovní oběd, romantickou večeři nebo rodinnou oslavu.
Praha 1, Praha