Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Májový benefiční koncert pro Nazaret v Borovanech
Májový benefiční koncert pro Nazaret v Borovanech
Společenské akce

Májový benefiční koncert pro Nazaret v Borovanech

Přijměte naše pozvání na benefiční koncert pro Nazaret. Zahraje skupina Nitky – Ondřej Škoch (kytara, zpěv) a Štěpán Škoch (dechové nástroje, kytara, zpěv).
Koncert se bude konat v neděli 17. května 2015 od 15,00 hodin v kapli borovanského kostela. Zazní písně z alb Nitky, První sníh a Prší na habry, zhudebněné básně Suzanne Renaud a Bohuslava Reynka. Výtěžek koncertu bude použit na provoz střediska Nazaret.

Provozovatel

Diakonické středisko Nazaret

Žižkovo náměstí 1
373 12 Borovany
Tel.:
+420 736 711 253
Email:
reditel.nazaret@c...
Email:
nazaretdilna@cent...
WWW:
www.nazaret.cz
GPS:
48,898558 14,641946
 
 

Vstupné

Cena: 90 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Čertovské rojení v Safari

Čertovské rojení v Safari dne 3.12. od 11:00 hod. do 19:00 hod. Jak bude vypadat čertovské Safari a na co se můžete těšit? Peklo s Luciferem a jeho pekelným doprovodem vás přivítá a hříšníky si tam zanechá! Nebude chybět Mikulášská nadílka. Každé hodné dítě si s sebou odnese zaslouženou odměnu.
Borovany, Jihočeský kraj

Zimní prohlídky v Safari Parku v Hluboké u Borovan

Poznejte život více než 230 zvířat 25 druhů v jejich přirozeném prostředí.
Borovany, Jihočeský kraj

Mikulášská stezka svědomí

Není našim záměrem strašit děti, aby se pod tlakem zpovídaly ze svých chyb a hříchů, ale raději zkusíme děti a možná i jejich rodiče vést vlastní sebereflexí k tomu, že všichni děláme chyby, ale je dobré se z nich poučit a příště je už nedělat.
Rudolfov, Jihočeský kraj

Slavnost Vánoc

Přijďte si užít vánočně nasvícené zahrady. Přijďte si užít ticho a klid na stezce svědomí. Přijďte se s námi vědomě naladit na adventní čas. Přijďte za námi do Zahrad nad městem na Slavnosti Vánoc.
Rudolfov, Jihočeský kraj

Borůvková zahrada s čítárnou v Borovanech

Jedinou borůvkovou zahradu v České republice můžete od května navštívit v Borovanech u Českých Budějovic. Zahrada se nachází v těsném sousedství bývalé prelatury kláštera v přilehlém parku. Najdete zde sbírku 8 odrůd zahradních neboli kanadských borůvek.
Borovany, Jihočeský kraj

Augustiniánský klášter Borovany – prohlídky s průvodcem

V Borovanech na Českobudějovicku objevíte zrekonstruovaný bývalý augustiniánský klášter. Kromě prohlídek budov areálu kláštera se zde v průběhu turistické sezóny konají kulturní akce v interiérech nebo v přilehlé zahradě. Připravuje se obnova augustiniánského pivovaru.
Borovany, Jihočeský kraj

Peklománie s průvodcem aneb jak to chodí v pekle v Borovanech

Zážitková trasa nově zrekonstuovanými prosotry pekla s průvodcem. Během prohlídky zjistíte, jak vypadá život čertů v pekle.
Borovany, Jihočeský kraj

Ateliér Nazaret – kreativní tvoření

Ateliér Nazaret v Borovanech nabízí možnost namalovat si keramiku a potěšit tak své blízké nejoriginálnějším dárkem.
Borovany, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurant Borovanský mlýn v jižných Čechách

Zdařile zrekonstruovaný mlýn naleznete na břehu jednoho z jihočeských rybníků. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.
Borovany, Jihočeský kraj

Ubytování v Magic busu

Inspirováni knihou Johna Krakauera – Útěk do divočiny jsme pro vás připravili exkluzivní ubytování v legendárním Magic busu, který jsme umístili do naší Teepee Village Tatanka.
Borovany, Jihočeský kraj

Prvok – 3D tištěný dům v Safariresortu Hluboká u Borovan

Prvok je první, první svého druhu. První 3D tištěný dům z betonu. Své stálé místo našel roku 2021 v Safariresortu v Hluboké u Borovan, kde se zájemci mohou zabydlet a vyzkoušet si tak pohodlné bydlení, jaké Prvok nabízí.
Borovany, Jihočeský kraj

Teepee village Tatanka v Safari Resortu Hluboká u Borovan

Teepee Village Tatanka nabízí ubytování v krásných indiánských teepee a to buď pro dvojice nebo až čtyřčlenné skupiny. Teepee Village je součástí Safari resortu, budete tu tak zcela v obklopení (nejen) africkými zvířaty.
Borovany, Jihočeský kraj