Úvod > Kalendář akcí > Krajem vína – letní putování okolím Modrých Hor
Sportovní akce

Krajem vína – letní putování okolím Modrých Hor

Kdy 7. srpen 2021 9:00 - 17:00
Ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých Horách proběhne jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky můžete putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy a zažít atmosféru jara mezi vinicemi.
Start
Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi.

Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 180 Kč nebo pak na místě za 200 Kč (předprodej končí v pátek před akcí ve 12:00 hodin). Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, cyklopas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

Trasy
Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů.
Okruh tras a zastávková místa zveřejníme před akcí.

Cíl
Putování zakončíme opět ve Velkých Pavlovicích, kde vás kromě ochutnávky vín a místních specialit čeká také folklorní program. A samozřejmě oblíbené závěrečné losování o vína z regionu, ubytování v cyklopenzionu s certifikací Cyklisté vítáni, cyklovybavení i další doplňky Moravských vinařských stezek.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí