Úvod > Kalendář akcí > Magický Adršpach - letní procházky skalami s průvodcem
Magický Adršpach - letní procházky skalami s průvodcem
"> ">
1.6.
30.9.
+ Přidat foto

Magický Adršpach - letní procházky skalami s průvodcem

Kdy 1. červen 2019 - 30. září 2019 Sportovní akce
Novinkou letošního léta 2019 je v Adršpachu možnost procházky s průvodcem, který vás skalním městěm provede buď brzo ráno anebo naopak v podvečer. Vycházky do skal jsou možné kterýkoliv den po dohodě.
Po rozednění je celý prostor Adršpašských skal plný energie a svěžesti, nádherně tichý. Proto je nejlepší v létě časně ráno vyrazit okolo 6:30 hod. Později, kolem 9. hodiny se nabízí možnost posezení na jezírku na lodi v tichu.

Programy přímo na vyhlídkovém okruhu jsou pořádány Technickými službami obce Adršpach, průvodcem vám bude pan Petr Kohl. Prohlídka "Ranní skály s vyjížďkou na lodi" stojí 170 korun a jde o 4 hodinovou relaxační/meditační procházku. Objednat si můžete i celodenní vycházku asi od 6:30, jedná se o hlubší poznání skal. Objednat se můžete na emailu petr.kohl@tiscali.cz či pomocí telefonu 724 003 490.

Vycházky do skal jsou možné kterýkoliv den po dohodě. Pořádají Technické služby Adršpach. Asi 6:30 - 10:00 s relaxací/ meditací na jezírku od 9 hod. Sraz dle dohody např. u pokladny před vstupem do skal.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 6. 2019

Ubytování a restaurace v okolí