Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Magic Halloween aneb děti dětem
Magic Halloween
Akce pro děti

Magic Halloween aneb děti dětem

Den plný her, zábavy a tvoření v Halloweenském stylu, tentokrát s podtextem "Kouzelný svět pohádek a filmových příběhů". Vystoupení kouzelníka, lampiónový průvod masek strašidelnou stezkou, soutěž Magic Pumpkin o nejzajímavěji vyřezanou dýni a na závěr ohňová show skupiny Ardor Viridis.

Na všechny příznivce strašidelného svátku Halloween čeká 18. října od 13.00h v lanovém centru Jungle Park (v areálu SKP Kometa Brno) spousta pohádkových radovánek, soutěží a zábavy.

Pátý ročník akce MAGIC HALLOWEEN se tentokrát ponese ve stylu “Kouzelného světa pohádek a filmových příběhů“. Děti navštíví Otesánka, budou hádat ukryté poklady mravence Lesíka, vyzkouší si svoji obratnost při absolvování pohádkové halooweenské dráhy, vyrobí si vlastní pohádkový hrad a erb a hádankový kolotoč Kuby Kubikuly vyzkouší jejich znalosti pohádkové říše.

Šikovnost dětských prstíků bude potřeba při malování královských číší či vyrábění královských korun a šperků pro princezny. Nebude chybět oblíbený Halloweenský salón krásy, soutěž o nejzajímavěji vyřezanou dýni Magic Pumpkin, lampiónový průvod masek strašidelnou stezkou ani Ohňová show.

Vstupné 120 Kč/dítě, výtěžek ze vstupného bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Provozovatel

Lanové centrum Jungle Park, OUTDOOR ACTIVE s.r.o.

Bauerova 5
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 775 586 453
Email:
info@junglepark.cz
WWW:
www.junglepark.cz
GPS:
49,183957 16,574400
 
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Poznámka:

vstupné platí jen děti, rodiče zdarma

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Tutanchamon – jeho hrob a poklady v Brně

Výstava svým návštěvníkům přibližuje historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Koná se na Výstavišti Brno v pavilonu C.
Brno, Jihomoravský kraj

Minerály Brno

Prodejní výstava je jednou z největších mineralogických akcí v České republice.
Brno, Jihomoravský kraj

Vánoční trhy na brněnském výstavišti

Od 9. do 18. prosince se na brněnském výstavišti konají tradiční Vánoční trhy, které jsou skutečným rájem pro nákup vánočních dárků. Návštěvníci si jistě vyberou ve vánočně vyzdobených pavilonech z pestré nabídky od více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí.
Brno, Jihomoravský kraj

Tady bydlí Akčňákovi – superhravá výstava ve Vida

Vítejte v domě rodiny Akčňákových! Na první pohled vypadá obyčejně, ale v každé místnosti si užijete spoustu zábavy.
Brno, Jihomoravský kraj

Brnem #olympijsky

Vydejte se na trasu Brnem, která vám přiblíží místa spjatá s českým olympijským hnutím a představí některé naše slavné sportovce.
Brno, Jihomoravský kraj

Adrenalinové dobrodružství v korunách stromů – lanové centrum Jungle park

Jungle Park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra. V současné době nabízí 4 lezecké trasy s 83 překážkami.
Brno, Jihomoravský kraj

Bauerův zámeček v Brně

Zámeček je nejstarší stavbou na brněnském výstavišti. Byl postaven na začátku 19. století. Interiéry upravoval na začátku 20. století architekt Adolf Loos. Zámek je veřejnosti přístupný pouze omezeně.
Brno, Jihomoravský kraj

Enter Club Brno

Nově otevřený multižánrový hudební klub který se svojí kapacitou až 700 návštěvníků patří mezi jedny z největších v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Prominent – skvělá gastronomie v Brně

Restaurace Prominent nabízí spojení jedinečného místa pro setkání s přáteli či obchodními partnery a zajímavé kulinářské zážitky. Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně.
Brno, Jihomoravský kraj

Prominent restaurant&terrace – potěší všechny vaše smysly

Kulinářským zážitkem a zdvořilou obsluhou je restaurace Prominent příslibem nezapomenutelného večera.
Brno, Jihomoravský kraj

Campea Aparthotel v Brně

Campea Aparthotel nabízí ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích s vlastní kuchyňkou a výhledem na Brno. Součástí hotelu je luxusní restaurace, Wi-fi připojení a parkování je zdarma.
Brno-Bohunice, Jihomoravský kraj

Hotel Voro Brno

OREA Hotel Voro Brno je situovaný v těsné blízkosti brněnského výstaviště, má bezbariérový přístup a zaparkovat můžete na hotelovém parkovišti. Hotel nabízí několik salonků pro konání rodinných oslav či firemních akcích menšího rozsahu.
Brno, Jihomoravský kraj