!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Mad Max Night
Výstavy

Mad Max Night

Kdy 8. leden 2021
8. ročník filmového festivalu Future Gate se pomalu blíží. Téma příštího ročníku vám představíme akcí Mad Max Night.
Nesmrtelný film George Millera Šílený Max (1979) zažehl jiskřičku postapokalyptického žánru, která se za 41 let rozhořela v pořádný oheň a inspiruje současné tvůrce ve filmu, hudbě a umění. Mad Max Night je inspirována tímto nesmrtelným snímkem a kromě projekce filmu Šílený Max (1979) se můžete těšit na postapo káry, tématickou výzdobu a speciálního hosta.

Píše se rok 2020
Naše společnost prochází těžkým obdobím. Narušené životní prostředí, hospodářská krize, občanské nepokoje... Vztahy mezi mocnostmi Východu a Západu se vyostřují a na hranicích dochází k vojenským manévrům. Odborníci se shodují, že 3.světová válka se nedá odvrátit. Policie hlásí zvýšení kriminality v městských oblastech a výskyt silničních gangů, které terorizují obyvatelstvo. Pořádkové síly proti nim nasazují speciální motorizované jednotky. Do jejich čela se staví úspěšný a zkušený policejní důstojník Max Rockatansky, který slibuje, že gangy do jeho města nikdy nevkročí.

PROGRAM
- projekce filmu Šílený Max (1979) - film bude uveden v původním znění s českými titulky.
- postapo káry
- tématické dekorace
- speciální host
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 11. 2020