!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Andrea Gonzalez Caballero - zrušeno
Festivaly

Andrea Gonzalez Caballero - zrušeno

Kdy 16. říjen 2020 19:00 - 21:30
Andrea Gonzalez Caballero – vítězka Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora v Římě a Alhambra ve Valencii – uvede v rámci Lednicko-valtického hudebního festivalu 2020 koncert z tvorby španělských autorů v půvabných prostorách zámeckého divadla ve Valticích
Španělská kytaristka Andrea Gonzalez Caballero je dalším interpretačním objevem, který se letošnímu ročníku Lednicko-valtického hudebního festivalu podařil. Vítězku Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora v Římě, Mezinárodní kytarové soutěže Alhambra ve Valencii a držitelku ocenění „Golden Melomano“ označil časopis OperaWorld za „ženský hlas španělské kytary“. Koncert z tvorby španělských autorů se koná v půvabných prostorách zámeckého divadla ve Valticích, které ve své době poctili svou návštěvou císaři Leopold II., František Josef I. nebo korunní princ Rudolf. Chcete se posadit na sedadlo, kde před dvěma sty lety seděl císař? Stačí jeden klik!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 10. 2020