Úvod > Kalendář akcí > Lucie v Opeře: koncert v O2 areně – přesunuto na 2022
Hudební a divadelní akce

Lucie v Opeře: koncert v O2 areně – přesunuto na 2022

Kdy 20. říjen 2021
Podzim 2021 bude pro fanoušky skupiny Lucie vrcholem hudební sezony! Lucie vyráží na halové turné po České republice s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou.
V rámci turné Lucie v opeře se zastaví také v pražské O2 areně, kde odehraje koncert v této jedinečné podobě 20. října 2021.

Členové skupiny Lucie se shodují, že jednou z největších a nejnáročnějších inovací byla příprava samotné organicky dynamické scény, která využívá nejnovější technologie z oblasti zvuku i vizuálních efektů a zároveň osvědčené divadelní principy.

I hudebně bude turné naprosto přelomové – Lucie se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který vytvořil nové symfonické aranžmá pro celý program této show – a v kombinaci kompletního obsazení skupiny, Filharmonie Hradce Králové a pěveckého sboru se tak na fanoušky chystá téměř dvouhodinový průřez celou tvorbou Lucie tak, jak ho ještě nezažili.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021