Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Loutková inscenace z města Zlína v Baťově éře
Hudební a divadelní akce

Loutková inscenace z města Zlína v Baťově éře

Křehká a minimialistická loutková inscenace z města Zlína v Baťově éře vypráví o každodenním životě, který je funkční, moderní, univerzální, modelový, rutinní a efektivní. Každý den, pořád dokola, dokud se nestane chyba.
ZLÍN – INSCENACE TAK MINIMALISTICKÁ, ŽE JI BUDETE SLEDOVAT DALEKOHLEDEM

Ve středu 9. 11. od 20:00 máte v tomto roce poslední příležitost vidět křehkou, hravou a minimalistickou loutkárnu pro dospělé a děti 13+, kterou uvádí Tygr v tísni ve spolupráci se studenty KALD DAMU.

Loutková inscenace z města Zlína v Baťově éře vypráví o každodenním životě jednoho dělníka. O životě, který je funkční, moderní, univerzální, modelový, rutinní a efektivní. Každý den, pořád dokola, dokud se nestane chyba.

Režie: Marta Hermannová
Hrají: Anna Datiashvili, David Bolech
Délka: 50 minut
Vstupenky: 290/220 Kč

Provozovatel

Tygr v tísni/Divadlo VILA Štvanice

Ostrov Štvanice 858
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 774 366 832
Email:
adam@tygrvtisni.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://vilastvan...
WWW:
www.vilastvanice.cz
GPS:
50,095595 14,436055
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 290 Kč

Snížená cena: 220 Kč

Poznámka:Koupíte předem na síti GoOut nebo před představením na pokladně.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Dráček Jana Kalába na budově bývalých Elektrických podniků

Na střeše bývalých Elektrických podniků na rozhraní Holešovic a Letné si všimnete šmoulově modrého objektu – jedná o instalaci skulptury Dráček streetartového umělce Jana Kalába.
Praha 7, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Antonína Paduánského

Slovanský betlém zhotovil akademický sochař Václav Cvekl, autorem pozadí je Karel Štapfer. Historie tohoto Cveklova betlému začíná okolo roku 1904. Postupně byl betlém doplňován o krojované figurky dalších slovanských národů.
Praha 7, Praha

Předaukční výstava – Adolf Loos Apartment & Gallery

Aukční událost v umění – Aukce Adolf Loos Apartment and Gallery. Neděle 4. prosince 2022 od 14 hodin, ve výstavní síni Expo 58 ART. Lídr českých aukcí s uměním, aukční síň Adolf Loos Apartment and Gallery, nabídne ve své aukci několik mistrovských děl z českých i zahraničních sbírek
Praha 7, Praha

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Venkovní on-line hra Hero of the White Hill: ten, který tam byl

Dobrodružná venkovní on-line hra Hero of the White Hill: ten, který tam byl vás zavede do doby povstání českých protestantských stavů proti císaři. Je to trochu divadlo, trochu procházka a trochu bojovka, kterou si s sebou nesete ve svém mobilním telefonu.
Praha, Praha

Ostrovní scéna Vila Štvanice

​Ostrovní scéna v centru Prahy je specifickým a nezaměnitelným divadelním prostorem.
Praha 7, Praha

Ostrov Štvanice v Praze

Štvanice je pražský vltavský ostrov mezi Karlínem a Holešovicemi v katastru Holešovic, náležející však původně ke Karlínu. V těchto místech byla řeka mělká a vytvořila se zde řada říčních ostrovů, z nichž ostatní při regulacích říčního koryta postupem času zanikly.
Praha 7, Praha

Hlávkův most v Praze – nejširší most České republiky

Hlávkův most je nejširším mostem v České republice a vůbec prvním pražským betonovým mostem přes řeku Vltavu. Překlenuje dvě vltavská ramena a ostrov Štvanici a spojuje Holešovice s Florencí. Od roku 1900 zde stál provizorní dřevěný most, který roku 1912 vystřídal most betonový.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cloud 9 Sky Bar & Lounge – první pražský sky bar

První pražský sky bar, otevřený v roce 2008, nabízí nádherný výhled na město nejen zevnitř, ale i z venkovních teras, a také neopakovatelnou atmosféru ve stylu chic urban lounge. Barové menu je založené na inovativních koktejlech, při jejichž přípravě barmani používají prémiové destiláty.
Praha 8, Praha

Hilton Prague

Vyrazte letos do stověžaté Prahy, plné parků, historie a nových cool míst – přímo k luxusnímu pobytu vás zve 5* hotel Hilton Prague u Vltavy. Odpočiňte si v prostorném moderním pokoji, užijte si wellness a originální koktejly na terase střešního baru Cloud 9. Parkování je zdarma po celé léto.
Praha, Praha

Hotel Opera v Praze

Hotel Opera, který je čtyřhvězdičkovým hotelem, se nachází v centru Prahy, ve čtvrti zvané Nové Město. Hotel je umístěn v historické sedmipodlažní neorenesanční budově, která byla postavena v roce 1890.
Praha 1, Praha

Bistro 8 – malý gastronomický ráj

V Praze na Letné vládne Bistru 8 majitelka, kuchařka, pekařka a cukrářka v jedné osobě. Skvělé polévky, vydatné ragů, křehce elegantní maronky, to vše dělá skvěle. Největší specialitou je ale vepřo-knedlo do ruky.
Praha 7, Praha