Úvod > Kalendář akcí > Losers Cirque Company - The Losers

Losers Cirque Company - The Losers

Kdy 24. březen 2020 19:00 - 20:15 Hudební a divadelní akce
Benefiční novocirkusové představení pro Hospic Dobrého Pastýře v podání akrobatického seskupení Losers Cirque Company se uskuteční 24. března 2020 od 19:00 h v KD Karlov v Benešově. Výtěžek směřuje na dostavbu Centra Péče Čerčany při Hospici Dobrého Pastýře.
Akrobatické duo DaeMen, které se stalo vítězem prvního ročníku televizní show Česko Slovensko má talent, zde vystupuje pouze z poloviny, přesto je představení The Loser(s) podepsáno jejich značkou. Vedle Petra Horníčka účinkuje šestice akrobatů, námět a choreografie pak nesou podpis uznávaného choreografa Jarka Cemerka. Důležitou složkou představení je jednoznačně hudba v podání Ondřeje Havlíka alias umělce En.dru.

Loser(s) slibují „reflexi faktu, že v dnešním zrychleném tempu mnoho lidí ztrácí svou osobnost a vizi“ - silná slova vzbuzují očekávání až existenciálního zážitku, ale jak to tak u představení nového cirkusu bývá, pouze uvozují vycizelovanou audiovizuální podívanou, pod kterou si divák může naroubovat téměř jakoukoli závažnou myšlenku.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí