Úvod > Kalendář akcí > Livesport Superliga Florbalu
Sportovní akce

Livesport Superliga Florbalu

Kdy 11. září 2021 16:00 - 18:00
Úvodní zápas, doprovodný program, grilování či zahájení celosezónní soutěže. Sobotní program s Bohemkou.
Už tuto sobotu 11.9. začínáme. Muži nastoupí v úvodním zápase nové sezóny proti hráčům České Lípy. Utkání se odehraje ve sportovní hale SK Slavia Praha od 16:00.  Mužský kádr zaznamenal před začátkem sezóny několik významných změn jak v hráčském, tak v realizačním týmu. Klokani jsou bohatší hlavně o slovenské posily. Z týmu Floorball Thurgau přichází Matúš Gajdoš a z bratislavských Snipers Peter Steller. Tým posílí také Ivan Tomčo, Šimon Batkovič, Peter Hrabčák nebo také Karel Petrák z Panthers Praha. 

Místo asistenta trenéra po boku Michala Bedlu Jedličky bude zastávat Jozef Grega.Během utkání se můžete těšit na bohatý doprovodný program, přestávkové soutěže, čeká nás také celoklubové focení mládeže a grilování před halou. V sobotu startuje také celosezónní soutěž.  

CELOSEZONNÍ SOUTĚŽ – O CO JDE?  
Celosezónní soutěž startuje již tuto sobotu na prvním zápase klokanů. Poběží celou sezónu a vyvrcholí na posledním utkání mužů, kde nás bude čekat tombola se zajímavými cenami, jako například auto na víkend nebo návštěva v zábavném parku TEPfactor.  

Soutěž jsme rozdělili do dvou kategorií, a to na tombolu pro rodiče a dospělé a tombolu pro děti. Podmínkou zapojení do tomboly je účast na minimálně deseti Superligových utkáních mužů. Na úvodním utkání v sobotu 11.9. budou na pokladně k dispozici klubové permanentky (pro členy k vyzvednutí, pro ostatní fanoušky k zakoupení), na které se budou sbírat razítka za účast na utkání. Platná permanentka s minimálně 10 razítky bude následně zařazena do tomboly.  
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 9. 2021