Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Karneval na lyžích na Lipně
Sportovní akce

Karneval na lyžích na Lipně

Oblíbený karneval na lyžích se bude konat ve Skiareálu Lipno už tuto sobotu 25. února. Na všechny čeká malování na obličej, výroba lišákových škrabošek či tradiční sjezd všech karnevalových masek po sjezdovce Jezerní.
Skiareál Lipno hlásí ideální podmínky pro zimní zábavu. Sjezdovky jsou v plném provozu a dokonale upravené s 95 cm vrstvou sněhu. Sedačkové lanovky jedou na sto procent. Skicross i snowpark jsou připraveny pro všechny jezdce, stejně jako měřený slalom na sjezdovce K Yettimu. Porci adrenalinu navíc nabízí novinka na sjezdovce Školní. Úsek s přidanou startovací plošinou, terénními nerovnostmi a klopenými zatáčkami je pro milovníky adrenalinu jako stvořený. Celkem 13 km zimního sportování a zábavy.

Pro lyžařské začátečníky má Skiareál Lipno jednu z nejlepších lyžařských škol v ČR s vyškolenými a empatickými instruktory. Výuku malým lyžařům zpestřuje maskot skiareálu lišák Fox, který dokáže zabavit každého. S menšími návštěvníky areálu je možné využít Foxpark i večer a zajít na bobování. Každé úterý a čtvrtek od 18 hodin se Foxpark mění na bobové závodiště o ceny. Přijít můžou celé rodiny!
 

Karneval s lišákem Foxem a víkendové slevy pro rodiny

Nejen pro malé návštěvníky areálu pořádá lišák Fox také karneval na sněhu. V sobotu 25. února od 13 hodin přivítá všechny, kteří se chtějí pobavit ještě trochu víc. Pro děti jsou ve Foxparku připravené hry, soutěže, tancování, malování na obličej i vyrábění masek. Veselý lipenský karneval také vyhlásí nejkreativnější masku celého odpoledne a odmění ji sladkou cenou.

Rodiče s dětmi jistě ocení stále trvající slevy na jednodenní víkendový skipas. Díky nim ušetří 20 % z celkové ceny. „Děti i jejich rodiče u nás vidíme velmi rádi a vycházíme jim maximálně vstříc. Stále pro ně držíme víkendovou pětinovou slevu na jednodenní rodinný skipas,“ vysvětluje tisková mluvčí Skiareálu Lipno Olga Kneiflová.

Pro bezstarostné zážitky ze zimních radovánek má Skiareál Lipno připravené i skvělé možnosti stravování. Přímo na svahu jsou dvě samoobslužné restaurace – U Yettiho a Energo. Skvěle plní poptávku po rychlém a kvalitním občerstvení, které výrazně nezdržuje od lyžování a kvalitně doplní vydané kalorie. Pro delší odpočinek pak poskytují příjemný výhled na sjezdovky a všudypřítomný les.

Po fyzicky náročném dni lyžování je návštěvníkům k dispozici bezbariérový bazén Aquaworld. I tady si vychutnáte výjimečný výhled, ale tentokrát na hladinu jezera. Přímo z vířivky můžete vnímat uklidňující pohled na rozlehlou vodní plochu. Pro relaxaci namožených svalů se skvěle hodí také sauna, i tu můžete v Aquaworldu navštívit. Pro děti, které mají energie vždy na rozdávání, je nachystaná skluzavka, bazén s protiproudem i klasický plavecký bazén.

Bazén, saunu i další služby ve Skiareálu Lipno je možné využít s LipnoCard výhodněji. Nečekejte tedy na zítra a vydejte se je využít už dnes!

Provozovatel

Lipensko

Lipno nad Vltavou 307
382 78 Lipno nad Vltavou
Tel.:
+420 380 736 053
Email:
infocentrum@lipno...
WWW:
https://www.lipno...
GPS:
48,643883 14,221039
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Lipno dětem aneb den s Integrovaným záchranným systémem

Nejen děti se mohou těšit na další dětský den, tentokrát Lipno dětem aneb den s Integrovaným záchranným systémem. Zábavnou formou se dozvíte, jak pracují při záchranné akci policie, hasiči, letecká záchranná služba, vodní záchranná, horská služba aj.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Narozeniny Stezky korunami stromů

Přijďte oslavit 11. narozeniny Stezky korunami stromů v ČR! Připraven je veselý rodinný program a chybět nebude ani narozeninový dort.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

ČEZ Kolem Lipna

Závod ČEZ Kolem Lipna patří k hlavnímu programu mnohem rozsáhlejšího sportovního festivalu ČEZ Lipno Sport Festival, který probíhá skoro více jak jeden srpnový týden.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Spartan Race Lipno 2023

Spartan láká na konci dubna k Lipnu tisíce závodníků, mezi nimi i handicapované děti. Jediný závod svého druhu v jižních Čechách, který se poběží za každého počasí poslední dubnový víkend, má několik výrazných celorepublikových specifik. Jedna kategorie je připravená i pro handicapované děti.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

ČEZ Lipno Sport Festival 2023

Ve druhé polovině srpna ožije lipenský areál sportem a také kulturou.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Čištění Vltavy 2023

Pomozte vyčistit Vltavu před vodáckou sezónou. Jedná se o tradiční jarní čištění řeky od Vyššího Brodu po Boršov. Bude snížen průtok, aby se dalo dobře sbírat. Dobrovolníci vítáni.
Vyšší Brod, Jihočeský kraj

Poutní cesta pokory

Píše se rok 1318 a nad Českým královstvím visí černá mračna. Po několikaleté neúrodě obyvatelstvo sužuje hlad a nemoci a Evropou se šíří mor. Česká šlechta rebeluje proti králi Janu Lucemburskému.
Vyšší Brod, Jihočeský kraj

Letní kulturní festival Hrady CZ – Rožmberk nad Vltavou

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ v magickém prostředí osmi hradů po celé České republice představí špičku současné české a slovenské hudební scény. Na začátku srpna se představí na okraji obce Rožmberk nad Vltavou.
Rožmberk nad Vltavou, Jihočeský kraj

Lipno Card – karta hosta

Lipno.card − je to věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč. Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na webových stránkách projektu.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Lanový park Lipno

Vydejte se s celou rodinou nebo kamarády do Lanového parku Lipno a zažijte jedinečné dobrodružství na lanových překážkách s nádherným výhledem na lipenské jezero.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Intersport Rent Lipno – půjčovna motorových lodí na Lipně

Vyzkoušejte projížďku po lipenském jezeře v motorovém člunu se snadným ovládáním, které hravě zvládnou i vaše děti. K řízení těchto člunů nepotřebujete kapitánský průkaz VMP.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Lipno bez bariér

Díky projektu Lipno si naplno mohou užít i handicapovaní lidé nabídky Lipna a okolí. Projekt umožňuje handicapovaným občanům a jejich rodinám opakovaný návrat na Lipno během celého roku.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Animační programy na Lipně

Vychutnejte si dovolenou plnou zážitků na Lipně, v největším středisku programů pro volný čas. Připravili jsme nabídku volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Fox park a Bambini park Lipno

Největší výukovou plochu v České republice najdete u Lipna. Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park ve Skiareálu Lipno využívá moderní technologie, které jsou osvědčené v alpských střediscích, a proto je velmi oblíbeným místem zimních radovánek především pro rodiny s dětmi.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Kurzy jezdění v Bikeparku Lipno

Rádi byste si vyzkoušeli zábavnou jízdu v bikeparku a nevíte jak na to? Pro děti a začátečníky Lipno Servis připravuje speciální kurzy se zkušeným průvodcem, který zábavnou a přátelskou formou naučí první krůčky i správnou techniku jízdy na terénních nerovnostech.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka je od 13. 3. 2020v dlouhodobé rekonstrukci.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Restaurace Stodola v Lipně nad Vltavou

V restauraci Stodole s otevřenou kuchyní můžete ochutnat místní speciality z Šumavy. Čerstvé a sezónní suroviny jsou základem našeho poctivého menu, které pro vás pečlivě připravuje náš šéfkuchař Michal Hruda.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Hotel Element Lipno

Lipenskou přírodu si zamilujete během chvilky. V hotelu Element máme pro vás nachystáno 96 pokojů, které naplní vaše náročná očekávání. V našich moderních pokojích najdete rodinnou pohodu i klid pro zasloužený odpočinek po dlouhém dni plném sportovních aktivit a turistiky.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Cukrárna Povidloň na Lipně

Dezert Povidloň dal svůj název cukrárně na břehu Lipenského jezera. Přijďte ochutnat mistrovské zákusky a okouknout i něco z přípravy. Cukrářům zde totiž můžete nahlédnout pod ruce.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Restaurace Slunečná louka

Restaurace v přízemí rodinného hotelu Slunečná louka hned vedle lanovky lyžařského areálu Lipno a v blízkosti přehradní nádrže Lipno.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Hotel Slunečná Louka

Rodinný hotel situovaný hned vedle lanovky lyžařského areálu Lipno a v blízkosti přehradní nádrže Lipno.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno se nachází v krásné šumavské přírodě obklopené Lipenským jezerem. Ubytovat se můžete v moderních apartmánech s výhledem přímo na Lipenské jezero. Celý resort je vybaven 306 komfortními apartmány. Okolí nabízí širokou nabídku volnočasových aktivit.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Camping Lipno Modřín

Moderní kemp pro karavany a stany, lemován osvětlenou Jezerní cyklo/inline stezkou, přímo na břehu lipenského jezera nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany.
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj