Pozvánka Life! 2022
V pěti halách brněnského výstaviště se v termínu od 4. do 6. listopadu prezentuje kolem 30 druhů sportu včetně prodejců sportovního vybavení a oblečení, konají se taneční workshopy, vystoupení i soutěže Dance Life! a přijíždějí známí sportovci, herci a moderátoři.
A co mají společné sport, tanec a vlastně i hraní her? Přece vášeň a adrenalin. Pojďte to zažít na brněnský festival Life! spolu s námi.Společnou euforii zažívají každoročně návštěvníci festivalu sportu, zábavy a tance Life! A nejde přitom jen o taneční rekord.Každý, kdo má rád pohyb a zábavu, si může vyzkoušet sport na vlastní kůži nebo fandit profesionálním sportovcům při soutěžních kláních. A to není vše. Milovníci počítačových her a esportu si přijdou na své v Game Hall při finále mistrovství a HalfTime Show.

Hvězdy klipu Ondřej Sokol, Michal Holán, Martin Kraus, Jan Hanko, Annie Camel a Eva Decastelo v Brně!
Festival Life! je výjimečný i tím, že jako jediný vytváří své promo stylově – videoklipem se svými patrony. Inspirováni celosvětově úspěšným snímkem Top Gun, rozhodli se protagonisté letošního videa pojmout pozvánku na Life! jako cestu letadlem do Brna. Původně na natáčení klipu s heslem Letíme na Life! chtěli zamluvit Boeing. Ten ale nevyšel, a tak se museli spokojit s malou Andulou. Všechny hvězdy letošního klipu uvidíte na vlastní oči v Brně, a to v sobotu 5.11. v 11 hod na zahájení tanečního rekordu. Přijďte zažít tu pravou euforii při společném flashmobu s hlavním patronem Ondrou Sokolem. A třeba půjde o nový taneční rekord.

Rytmus a Majk Spirit vystoupí v Game Hall!
Překvapením pro všechny milovníky počítačových her bude v neděli 6. listopadu koncert známých hvězd a sice Rytmuse a Majka Spirita! Stane se tak v rámci HalfTime Show, finále Mistrovství ČR v počítačových hrách. Jeho dvanáctý ročník přinese rekordní prize pool dva miliony korun, což znamená, že vítězný tým dostane rovný jeden milion korun. Zúčastnit se můžete soutěží jako je třeba střelba na terč laserovou pistolí, měření rychlosti nadhozu, kop do fotbalového míče na cíl nebo závody motokár. Návštěvníci se opět mohou těšit nejen na soutěže, ale také na desítky vystavovatelů, kteří předvedou své herní novinky.

SPORT Life! zlákají vás sporty známé i méně neznámé
Mistrovství ČR ve šplhu na laně pro všechny kategorie, šplhá se ze sedu bez pomoci nohou a těšit se můžete i na nejlepšího francouzského šplhače Arnauda Bourdiera. Čeká vás také velké finále celoročního a celorepublikového závodu měření času rychlosti jízdy v pumptracku. Sami si pak můžete vyzkoušet volné ježdění v pumptracku a Sazka minirampě nebo testování elektro longboardů Exway. Chybět nebudou ani oblíbené workoutové soutěže nebo Mistrovství ČR v parkouru.Připravte se také na výhodné nákupy sportovního oblečení a vybavení s velkou veletržní slevou.

Family Hall v hale G
Mladí, starší, svobodní, zadaní, a hlavně rodiny s dětmi! Ti všichni ocení Familly Hall, která láká na 30 sportovišť i na show se známými youtubery a tiktokery. Uvidíte krasojízdy, žonglérskou show nebo vzdušnou akrobacii na šálách, vyzkoušet můžete elektrické longboardy či freestyle koloběžky. Nebudou chybět rozhovory s olympioniky a přednášky o zdravém životním stylu, fyzioterapii a mnoho dalšího.

Sport LIfe! pro mládež v pátek dopoledne nabídne nepřeberné množství sportů a aktivit
Brány výstaviště se pro děti v pátek 5. listopadu otevřou už v 8.00 hodin ráno a v 9.00 to vypukne. Uvidíte exhibiční vystoupení, české sportovní hvězdy, pozveme vás na taneční rekord do pavilonu E s Annie Camel, popovídat o parkouru si můžete s Honzou Hankem. Naučíte se, jak dát první pomoc a program pro vás také připravila Police ČR. Děti, a nejen děti, si mohou vyzkoušet tradiční i netradiční sporty a načerpat inspiraci k pohybu. Celé dopoledne se ponese v duchu fair play a sportovních zážitků.

Provozovatel

BVV

Výstaviště 405/1
603 00 Brno
Tel.:
+420 541 152 549
Email:
redakce@bvv.cz
GPS:
49,187727 16,582265
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Vánoční trhy na brněnském výstavišti

Od 9. do 18. prosince se na brněnském výstavišti konají tradiční Vánoční trhy, které jsou skutečným rájem pro nákup vánočních dárků. Návštěvníci si jistě vyberou ve vánočně vyzdobených pavilonech z pestré nabídky od více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí.
Brno, Jihomoravský kraj

Tutanchamon – jeho hrob a poklady v Brně

Výstava svým návštěvníkům přibližuje historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Koná se na Výstavišti Brno v pavilonu C.
Brno, Jihomoravský kraj

Šťastné a voskové ve Vida!

Vosk a svíčky k Vánocům prostě patří.
Brno, Jihomoravský kraj

Tady bydlí Akčňákovi – superhravá výstava ve Vida

Vítejte v domě rodiny Akčňákových! Na první pohled vypadá obyčejně, ale v každé místnosti si užijete spoustu zábavy.
Brno, Jihomoravský kraj

BVV – Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.
Brno, Jihomoravský kraj

Venkovní expozice v zábavním vědeckém parku Vida! v Brně

Zábavní vědecký park Vida! science centrum bude mít novou stálou venkovní expozici.
Brno, Jihomoravský kraj

Šifrovací hra Mise do oblak

Objevte věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté.
Brno, Jihomoravský kraj

Zábavní vědecký park Vida! v Brně

Zapomeňte na muzeum. V brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor – možná pak nevyjdete z údivu. Objevujte, bavte se a učte se hrou.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Congress Hotel Brno

Tento příjemný hotel disponuje největším kongresovým centrem v regionu s nejmodernějším technickým vybavením a vysokou variabilitou. OREA Congress Hotel Brno****, který sousedí s BVV Brno, je bezbariérový a zaparkovat u něj můžete na jednom z hotelových parkovišť.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Voro Brno

OREA Hotel Voro Brno je situovaný v těsné blízkosti brněnského výstaviště, má bezbariérový přístup a zaparkovat můžete na hotelovém parkovišti. Hotel nabízí několik salonků pro konání rodinných oslav či firemních akcích menšího rozsahu.
Brno, Jihomoravský kraj

Restaurace Prominent – skvělá gastronomie v Brně

Restaurace Prominent nabízí spojení jedinečného místa pro setkání s přáteli či obchodními partnery a zajímavé kulinářské zážitky. Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně.
Brno, Jihomoravský kraj

Prominent restaurant&terrace – potěší všechny vaše smysly

Kulinářským zážitkem a zdvořilou obsluhou je restaurace Prominent příslibem nezapomenutelného večera.
Brno, Jihomoravský kraj