!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Velikonoční lezecký a parkourový příměstský tábor
Lezecký hrad
"> Lezecký hrad "> Lezeme "> Odpoledne chodíme ven
9.4.
+ Přidat foto

Velikonoční lezecký a parkourový příměstský tábor

Kdy 9. duben 2020 8:00 - 17:00 Akce pro děti
Příměstský tábor pro děti od 4 let v lezeckém centru Boulder Bar v Praze-Holešovicích. Tábor je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Na výběr je lezecká nebo parkourová varianta tábora.

Velikonoční prázdniny jsou za dveřmi, ale vy budete muset ve čtvrtek do práce, protože je pracovní den? Nevadí, u nás je zábava zaručena! Tábor je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Dopoledne se s dětmi budem věnovat lezení a hrám na stěně (stěna je boulderingová - leze se bez lana v menší výšce a skáče/padá se do matrací) nebo parkouru v naší gymnastické hale.

Vše hravou formou podle věku dětí, proloženo i dalšími sportovními aktivitami a hrami (balanční cvičení, překážkové dráhy, míčové hry). Odpoledne, pokud počasí dovolí, se půjdeme s dětmi vyvětrat do přilehlé Stromovky.

Tábor probíhá od 8:00 do 17:00.

V ceně tábora je zahrnutý i teplý oběd přímo u nás v lezeckém centru.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2020