ÚvodKalendář akcíAkce pro dětiLéto v Metropoli: Ninja park a další zábava pro děti i dospělé
Léto v Metropoli: Ninja park a další zábava pro děti i dospělé
Akce pro děti

Léto v Metropoli: Ninja park a další zábava pro děti i dospělé

Máte doma malého milovníka bojových umění, Ninja faktoru nebo snad želv Ninja? Tak to musíte zavítat do nákupního centra Metropole Zličín, kde na malé i větší bojovníky čeká unikátní Ninja park. Vyrazte si užít rodinné okamžiky plné pohybu a zábavy!
Nákupní centrum Metropole Zličín představuje v rámci své letní sport zóny jedinečnou sportovní a zábavní atrakci: Ninja park. Čím je tak výjimečný? Hlavně pestrostí aktivit. Jeho součástí jsou totiž unikátní lanové dráhy, zábavné prolézačky, lezecké stěny, skákací sítě, ale i skluzavky a houpačky. To vše najdete ve sport zóně nákupního centra Metropole Zličín, která se rozprostře od 15. června do 15. září před vchodem číslo 3. Vstup do Ninja Parku je pro členy věrnostního klubu zcela zdarma.

Sportovní léto v Metropoli Zličín nabídne i další atrakce. K dispozici je interaktivní stěna SUTU WALL, jediná svého druhu v České republice, která prostřednictvím tří různých her prověří přesnost a rychlost, klidnější zábavu pro starší děti a dospělé poskytne hra petangue, jejíž vybavení je možné si na místě zapůjčit.

A protože je v letních měsících důležitá také relaxace a odpočinek, v rámci areálu je připraven dostatek místa k sezení s příjemným stíněním. Návštěvníci si mohou oddechnout také na venkovní terase, která se nachází hned vedle Ninja parku.

Želvy Ninja, parkour show, freestyle sporty i dopravní hřiště pro děti

Během léta se můžete těšit i na řadu speciálních akcí.

V sobotu 22. června se mohou děti setkat se samotnými želvami Ninja a vyfotit se třeba s pravým Raphaelem a Donatellem! 

Těsně před začátkem prázdnin, 29. června, se koná exhibiční show parkouristů a skokanů na trampolínách, během které si odvážní návštěvníci budou moci vyzkoušet také seskok z výšky, tzv. bagjump.

Pro milovníky scooteringu a kol, zvláště pak BMX a freestylu, bude po celý srpen otevřená akční zóna, kde si budou moci po celý měsíc vždy od čtvrtka do neděle zkoušet jízdu zručnosti na mobilních překážkách a minirampě. Bude zde také možnost zapojit se do velké soutěže o freestyle koloběžku!

Poslední prázdninový den pak bude patřit závěrečné exhibiční show profesionálních freestyle sportovců, autogramiádě a vyhlášení vítězů soutěže.

Nový školní rok zahájí nákupní centrum Metropole Zličín Dnem bez úrazu s projektem „Rozhlédni se!“ – Ten všem zájemcům přinese 7. září interaktivní tréninky, které děti naučí a upozorní, na co si dávat na chodníku a silnici pozor. Součástí bude také Markova sanitka, populární představení pro děti, které je zaměřené na učení první pomoci, a které se po úspěchu v roce 2022 opět vrátí.

Provozovatel

Metropole Zličín

Řevnická 1, Zličín
155 21 Praha
Tel.:
+420 226 081 540
Email:
edita.schejbalova...
WWW:
https://www.westf...
GPS:
50,054322 14,288632
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Seniorský víceboj Praha – open 2024

Do víceboje je zařazeno 7 disciplín založených na hodech, kopech a obratnosti.
Praha 5, Praha

In Vino Hostivice 2024

10. ročník mezinárodního festivalu vína se uskuteční ve dnech 9. a 10. srpna v Hostivici.
Hostivice, Středočeský kraj

Pohoda Fest Chýně

Hudební festival s nabídkou kvalitních jídel z food trucků a širokým dětským programem.
Chýně, Středočeský kraj

Panthers Day

Panthers day je dnem pro děti, kterým na venkovním hřišti postavíme venkovní povrch na florbal a připravíme také několik dalších zábavných stanovišť, na nichž si mohou vyzkoušet různé florbalové i obecné sportovní dovednosti. Nesmí chybět nafukovací hrady a skluzavky.
Praha 13, Praha

Poezie a performance

Velká mezinárodní výstava v letohrádku Hvězda představí na šest desítek umělců zejména z Východní Evropy. Výstava je složená z interaktivních objektů, zvukových a obrazových záznamů, filmů, fotografií, partitur i instalací dokumentujících jednotlivé performance.
Praha 6, Praha

Závodění s autíčky vlastní tvorby ze stavebnice Lego

Unikátní herní centrum ze stavebnice LEGO pořádá závodní dny. Postav si u nás závodní auto a zkus porazit ostatní soupeře v závodním turnaji o ceny stavebnice LEGO.
Praha 6, Praha

Rekonstrukce bitvy na Bílé hoře 1620

Rekonstrukce bitvy na Bílé hoře v roce 1620. Velké představení finále bitvy za účasti několika stovek účinkujících bude doplněno hudbou a pyroefekty. Bitva ve dnech 21. až 22. září 2024 bude realizována tak, aby se co nejvíce podobala skutečné historické události.
Praha 6, Praha

Letní kino Vypich

Letní kino Vypich, známé také jako (ne)konečná Vypich, najdete na Praze 6 na Vypichu u Obory Hvězda. Promítá vždy ve čtvrtek.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Půjčovna Sled Dogs

Vedle lyží a snowboardů se na českých sjezdovkách těší čím dál větší oblibě i sněžné brusle. Zájemce lákají na snadnější ovladatelnost a zábavnost oproti lyžím. Letos je můžete vyzkoušet hned ve 12 půjčovnách po celé ČR nebo zdarma v rámci Sled Dogs Snow tour.
Praha 5, Praha

JumpArena Zličín Praha

Obrovský prostor plný atrakcí ke skákání a jumpingu najdete v Praze na Zličíně. Skákat zde mohou děti i dospělí. Nejde jen o klasické trampolíny, ale skákání zde vás určitě bude bavit.
Praha 5, Praha

Motokáry CMK Zličín

Plně elektrické motokáry, tříúrovňová závodní dráha, funkce boost, zpátečka. Vše naleznete v kryté hale s restaurací a dětským koutkem.
Praha 5, Praha

Pitland

Pitland vám ukáže, že motorky nejsou jen pro nadšené motorkáře.
Praha-Zličín, Praha

Údolí Motolského potoka

Motolský potok pramení v katastru Praha – Stodůlky a do Vltavy se vlévá u Palackého mostu. Prameniště potoka se nachází nedaleko stanice metra Zličín ve velmi zastavěné komerční a nákupní oblasti.
Praha 5, Praha

JumpPark Zličín

Trampolínový park je vhodná aktivita pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Nejen trampolíny, ale i nafukovací atrakce a interaktivní stěna na vás již čekají.
Praha 5, Praha

Rodinný zábavní park Toboga Fantasy v Praze

Toboga Fantasy Praha je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše přes 6000 m² se nachází přes sto atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Prostě zábava pro celou rodinu za každého počasí!
Praha 5, Praha

Lípa srdčitá v Chabech – první památný strom v Praze

Lípa v Chabech, také známá jako Chabská lípa, je nejstarší žijící lípou v Praze.
Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Staňkův rukodělný pivovárek Třebonice

Staňkův rukodělný pivovárek, který se vměstnal do prostor čtyřikrát čtyři metry v garáži a části kuchyně, byl založen v březnu 2010 a naleznete ho v Praze – Třebonicích.
Praha, Praha

Kemp Drusus – moderní rodinný kemp v Praze

Moderní rodinný kemp najdete v Praze, asi 10 kilometrů od centra. Nabízí ubytování v penzionu, chatkách, místo pro stany nebo karavany.
Praha 5, Praha

HQ Pippi Grill v Řeporyjích

Nejlepší grilovaná kuřata, pravá italská porchetta, pastrami a kuřecí sendviče v podání předního českého šéfkuchaře a porotce prvních dvou řad úspěšné série MasterChef Mirka Kaliny.
Praha 5, Praha

Mlýnský domov

Perfektní steaky, grilovaná masa, pizzu z italských surovin, dokonalé tradiční i moderní dezerty.
Jinočany, Středočeský kraj

Dalejka kafe & koloniál

Kavárna, kterou byste neměli minout, chystáte-li se na procházku do Prokopského a/nebo Dalejského údolí.
Praha 13, Praha

Hostivický statek a naučná stezka Hostivické rybniky

Restaurace je součástí komplexu Hostivický statek a nachází se v samém centru obce Hostvice na Husově náměstí
Hostivice, Středočeský kraj

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Restaurace Rapír – vítejte v časech rytířů, dobrého jídla a pití!

Restaurant Rapír je dobová středověká restaurace, ve které máte pocit, že jste se vrátili o několik století zpět. Obsluha restaurantu není výjimkou, každý den se strojí do dobového oblečení.
Ořech, Středočeský kraj