Úvod > Kalendář akcí > Léto se zámeckými koňmi
Léto se zámeckými koňmi
">
22.8.
26.8.
Přidat foto
Historické a vojenské akce

Léto se zámeckými koňmi

Děti během kempu budou v neustálém kontaktu se zámeckými koňmi. Naučí se základní péči o koně, vyzkouší si veškerou práci kolem koní, kterou běžně vykonává jejich pečovatel.

Pětidenní příměstský tábor od 22. do 26. 8. v areálu zámku Krásný Dvůr.

Čtyři koně ve dvoře, žádnej s nima neoře ... Neoře, protože jsou to koně jezdečtí a tažní. Chcete vědět, jak se s nimi pracuje? Jaké to je být zámeckým štolbou? Jak se řídí bryčka? Kdo je vozataj? Co je to lonžování? Staňte se na týden zámeckým kočím a poznejte zámecké koně opravdu zblízka. Vyzkoušejte si vše, co s prací u koní souvisí, od A až do Z. Těší se na vás zámečtí koníci Kačka, Cipísek, Jasněnka a Quidan.

CENA: 4000 Kč/dítě

VĚKOVÁ KATEGORIE: 10 – 15 LET

KAPACITA: 16 DĚTÍ

VEDOUCÍ: Iveta PANÝRKOVÁ, certifikovaný cvičitel

PROGRAM: Děti během kempu budou v neustálém kontaktu se zámeckými koňmi. Naučí se základní péči o koně, vyzkouší si veškerou práci kolem koní, kterou běžně vykonává jejich pečovatel. V jezdeckých lekcích získají základy jízdy v sedle i základní prvky jezdecké akrobacie. Děti získají také základy vozatajských dovedností – naučí se připravit bryčky, zapřáhnout koně do bryčky i řídit bryčku. Program je doplněn o výtvarné a vzdělávací aktivity.

STRAVOVÁNÍ: Pro děti bude zajištěna celodenní strava – dopolední svačina, teplý oběd vč. polévky a odpolední svačina. Obědy jsou na zámek dováženy v krabičkách od externího dodavatele. Pořadatel zajišťuje také kompletní pitný režim. Děti potřebují akorát vlastní nádobu na pití, talíř/ešus a příbor.

KONTAKT: Mgr. Zdenka LNĚNÍČKOVÁ, tel. 605 242 949, e-mail: zameckyspolekkd@seznam.cz

 

Provozovatel

Státní zámek Krásný Dvůr

Zámek 1
439 72 Krásný Dvůr
WWW:
https://www.zamek...
GPS:
50,251938 13,369956
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness hotel Národní dům

Wellness hotel Národní dům

Podbořany, Ústecký kraj
Ubytování v areálu zámku Valeč

Ubytování v areálu zámku Valeč

Valeč, Karlovarský kraj
Pivovar Valeč

Pivovar Valeč

Valeč, Karlovarský kraj