Úvod > Kalendář akcí > Léto s kaskadéry – Divišov
Sportovní akce

Léto s kaskadéry – Divišov

Jsme tu již více než 25 let pod jednou značkou! Ale naše začátky sahají mnohem dále. Víte, že tradice autorodea v Československu slaví letos 50 let existence? A někteří naši členové u tohoto zrodu byli. Proto se na letošním turné můžete setkat s opravdovými legendami našeho oboru.
Ale aby to nebyla jenom nostalgie… Čeká na vás jedinečná akce, která má co říci všem bez ohledu na věk!

Na co se můžete těšit?
Nejen na klasické autorodeo se vším, co k němu patří, ale také na pyrotechnické efekty, silnou muziku, precizní jízdy po dvou kolech, synchronizované rychlé jízdy, drift a třeba i akrobacii na autech. Součástí show je i odstřel jedoucího auta bazukou (připravované společností Flash Barrandov). Hladinu adrenalinu Vám zvednou naši freestyle – jezdci kteří skáčou pekelně dobře a rádi, uvidíte celou plejádu skoků v mnoha variacích.

Naše show Vás zaručeně nezklame, neboť jsme prověřeni časem. Vždyť jsme padesát let na scéně a to má svou váhu, zůstali jsme jediní, kteří předvádí svou show na stadionech.

Otevírací doba

Vystoupení se koná každou středu a neděli (17. 7. – 31. 8. 2022), vždy od 18.00 hodin. Brány otevíráme v 16.00 hodin.
Prohlídka depa a občerstvení je samozřejmostí.
V klidu si najdete volné místo k sezení na lavičkách, tak můžete i v trávě na přilehlém valu (nic nezkazíte tím, že budete mít deku s sebou).

Vstupné
Vstupenky můžete zakoupit, jak na ticketportalu, tak na místě od 16.00 hodin.

 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Bílkovice

Ubytovna Bílkovice

Bílkovice, Středočeský kraj
Hospoda Na konci světa

Hospoda Na konci světa

Drahňovice, Středočeský kraj