Úvod > Kalendář akcí > Léto otevřených sklepů v Pavlově
Léto otevřených sklepů v Pavlově
"> "> ">
18.6.
29.8.
+ Přidat foto
Společenské akce

Léto otevřených sklepů v Pavlově

Kdy 18. červen 2021 16:0029. srpen 2021 22:00
Pavlovští vinaři již několik let zvou milovníky vína, aby poznali pavlovská vína přímo v místě jejich vzniku – historických vinných sklepích a měli možnost ochutnat a vybrat si víno přímo s vinaři. V letní sezónu bude mít každý týden otevřeno jedno vinařství.
Při letní návštěvě Pavlova máte jistotu, že najdete otevený vinný sklep k prohlídce a degustaci vína. Otevírací doba je pátek odpoledne (16–20 hodin), sobota (10–18 hodin) a neděle (10–14 hodin). Při návštěvě budete mít možnost prohlédnout si historické sklepy, poznat osobně jednotlivé vinaře, ochutnat skvělá pavlovská vína a samozřejmě si je také nakoupit s sebou do svého vinného archivu. Při  návštěvě  tak  osobně  poznáte jednotlivé vinaře,  prohlédnete si historické vinné sklepy a vynikající pavlovská vína ochutnáte přímo v místech, kde  vznikají. 
 
K ochutnání bude zpravidla 10–12 vzorků. Součástí ceny ochutnávky je výklad vinaře k jednotlivým vínům, voda a neutralizační pečivo. Většina sklepů bude mít otevřeno i mimo garantované termíny – návštěvu s ochutnávkou a nákupem vína je možno uskutečnit ve všech vinařstvích po předchozí domluvě telefonem nebo e-mailem.

Mimo jednotlivá vinařství je pro návštěvníky otevřena také místní obecní vinotéka. Obecní vinotéka vznikla díky iniciativě spolku Vinitores Palaviensis a Obecního úřadu ve sklepích pod Obecním úřadem.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021