Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Letní žurnalistická škola Havlíčkův Brod
Společenské akce

Letní žurnalistická škola Havlíčkův Brod

Týdenní mezinárodní kemp pro mladé lidí, kteří se zajímají o média, kulturu, mezinárodní vztahy a EU.

Jubilejní desátý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského se v Havlíčkově Brodě uskuteční od 17. do 24. srpna 2014. Hlavní tématem budou média, politika, kultura a historie střední Evropy v minulosti, současnosti a budoucnosti, především se zaměřením na česko-rakouské vztahy. 

Uzávěrka přihlášek: Termín přihlášek pro české zájemce do 31. 1. 2014, zájemci ze zahraničí se mohou hlásit do 31. března 2014. Zájemci se mohou hlásit i po uzávěrce, vedeme je jako případné náhradníky pro případ, že se někdo z účastníků odhlásí.

Úhrada školného 2000 Kč (cca 80 eur): do 1. 5. 2014, od 1. 6. 2014 je storno poplatek při odhlášení, pokud si účastník nezajistí náhradníka, 500 Kč, od 1. 7. 1000 Kč a od 15. 7. 1500 Kč a od 1. 8. 2014 pak 2000 Kč.

Ubytování hradí všichni na místě ve výši 180 Kč/ noc, (cca 8 eur/den). Stravu si účastníci hradí sami, pořadatelé mohou zájemcům zprostředkovat stravu za 250 Kč/den.

Provozovatel

Centrum Vysočina, o.p.s.

B. Kobzinové 2020
580 01 Havlíčkův Brod
Tel.:
+420 603 509 996
Email:
pilar@hbnet.cz
WWW:
www.centrumvysoci...
GPS:
49,609567 15,580299
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Advent ve Světlé nad Sázavou

Ve Světlé nad Sázavou si můžete od první adventní neděle projít osvětleným zámeckým parkem. Letos projdete zlatou branou přímo na nádvoří zámku a odtud do všech zákoutí zámeckého parku.
Světlá nad Sázavou, Kraj Vysočina

Silvestr na zřícenině hradu Orlík nad Humpolcem

Vydejte se na zajímavý výlet na zříceninu hradu Orlík nad Humpolcem.
Humpolec, Kraj Vysočina

Vánoční kluziště v parku Stromovka v Humpolci

Město Humpolec připravilo na letošní Humpolecké Vánoce v parku Stromovka vánoční kluziště. Vánoční kluziště je tím pravým místem pro ty, kteří si chtějí užít především vánoční atmosféru spojenou s pobytem a pohybem na čerstvém vzduchu i třeba s něčím dobrým na zub z blízké kavárny.
Humpolec, Kraj Vysočina

Krampus Fire show v Jihlavě

V OC Březinky se v sobotu 17. 12. objeví děsiví krampusáci z ČR i zahraničí.
Jihlava, Kraj Vysočina

Turistické stezky Havlíčkovým Brodem a okolí

Havlíčkův Brod je starobylé město, jehož historie sahá až k počátku 13. století. Město leží na na řece Sázavě v oblasti obdařené mnohými přírodními krásami Českomoravské vrchoviny. Městem a jeho okolím vede více než deset turistických a naučných stezek.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Štáflova chalupa

Štáflova chalupa je ojedinělou ukázkou tzv. středověkého typu dřevěného domu. Unikátní stavba se řadí mezi národní kulturní památky. V roubeném jádru stavby byla objevena starobylá dymná jizba s horním větracím otvorem, která dům zařadila k nejstarším dochovaným stavbám středověké tradice.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Secesní dřevěný altán v Havlíčkově Brodě

Secesní dřevěný altán z konce 19. století v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě představuje hodnotný a zajímavý příklad oktogonálního hudebního altánu s vyřezávanými prvky folklórního tvarosloví.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě

Galerie zaujímá specifické místo v síti českých galerií, neboť se jako jediná v republice specializuje na moderní českou knižní ilustraci, kresbu a grafiku vzniklou po roce 1918.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Zlatého Lva Havlíčkův Brod

Hotel U Zlatého Lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí a nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Kafe v parku

Aneta a Marek jsou profíci z gastra, kteří se potkali v Praze. Aneta pracovala v Café Savoy, a když přišla na pohovor do Esky, zpovídal jí personální manažer Marek. Dál už si to domyslíte.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Kavárna Ve Vile

Secesní Kavárna Ve vile je umístěna v ohromné zahradě s velkým posezením venku a stylově secesním uvnitř. Velké parkoviště pro zákazníky, možnost dobíjení elektrokol.
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Ubytování na Vysočině v centru města Havlíčkův Brod, dvě restaurace, konferenční prostory, pořádání školení, sezení, sjezdů, rodinných oslav, večírků, srazů a konferenci. Možnost pronajmutí techniky ke konferencím a oslavám
Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina