Úvod > Kalendář akcí > Letní škola tance v Holosu

Letní škola tance v Holosu

Kdy 16. srpen 2020 15:00 - 22. srpen 2020 19:00 Společenské akce
Týdenní workshop latinsko-amerických a standardních tanců pro každého ve věku od 15 do 100 let, kdo tančí nebo chce s tancem začít! Naši profesionální učitelé si poradí se začátečníky i pokročilými. Odpočinek, tanec, zábava a inspirace v bezpečném prostředí Holos Centra na venkově.
Přijeďte k nám strávit celý týden tancem. Během kurzu se dozvíte základní informace o jednotlivých tancích, absolvujete výuku základů latinsko-amerických i standardních tanců s individuálním přístupem lektorů (pro pokročilé nové vazby tř. B, A),  těšit se můžete na závěrečný slavnostní večer vč. taneční soutěže "O Vlaštovský škrpál" a také na výlet do botanické zahrady nebo muzea, koupání a táborák.
 
Nabízíme vynikající podmínky - kvalitní taneční parket, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahradu, domácí stravu, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, video ukázky, výbornou hudbu s možností přehrání pro trénink, závěrečný slavnostní večer vč. soutěže "O Vlaštovský škrpál", který začne 22.8.2020 v 17 hodin a na který jsou srdečně zváni vaši fanoušci, rodiče, kamarádi.

Speciálním hostem bude Juraj Komora, mezinárodní porotce latinskoamerických a standardních tanců, vynikající trenér 1.třídy, tanečník a choreograf z Bratislavy. 
 
Po celou dobu se vám budou věnovat lektoři Milan Hrabánek (tanečník mezinárodní třídy, choreograf, pedagog, zakladatel a vedoucí Taneční školy Holos) a Barbora Hrabánková (tanečnice a lektorka).

Cena je 6900 Kč s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích, 6400 Kč pak bez ubytování nebo s ubytováním ve vlastním spacáku.
Cena zahrnuje 6 hodin výuky denně, celodenní domácí strava (plná penze), ubytování, zábavný a pohybový program, vstupné do botanické zahrady nebo muzea.
 
Co si vzít s sebou?
Dostatek oblečení pro trénink, boty na tanec (taneční, piškoty nebo plátěnky), psací potřeby a blok, vaši oblíbenou hudbu, nějakou tu hračku na mazlení, třeba i kolo, dobrou náladu a výdrž. Na slavnostní zakončení pak i něco extra na sebe, fantazii se meze nekladou.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Stěbořice

Pivovar Stěbořice

Stěbořice, Severní Morava a Slezsko
Hotel Belaria v Hradci nad Moravicí

Hotel Belaria v Hradci nad Moravicí

Hradec nad Moravicí, Severní Morava a Slezsko