Úvod > Kalendář akcí > Letní příměstský tábor s výukou plavání
Letní příměstský tábor s výukou plavání
">
4.7.
8.7.
Přidat foto
Akce pro děti

Letní příměstský tábor s výukou plavání

Probíhají v bazénu Olšanka na Praze 3. Zahrnují 10 devadesátiminutových plaveckých bloků a doplňkové sportovní a zábavní aktivity. Kurzy probíhají po celé léto, vždy od pondělí do pátku a nezahrnují ubytování. Cena činí 4600 Kč a je možné žádat příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.
Jsme parta nadšenců do pohybu, přírody, táborových i stolních her, do hudby i do výtvarného tvoření. Již po léta máme všichni jako tu největší motivaci naše dovednosti dále předávat dětem. Konceptem ZŠ Plavání je spojení moderní a hravé výuky plavání s rozvojem všeobecných pohybových schopností, a také s celkovým poznáváním okolního světa, ať už se jedná o faunu, floru nebo nové kamarády. Na plavání se, ač jako bývalí plavci, nedíváme jen jako na zdravý sport, ale především jako na důležitou, až nezbytnou životní dovednost. Intenzivní forma učení, naše vlastní metodika a hravé pojetí výuky se navíc i na základě zkušeností stovek absolventů kurzů ukazuje jako objektivně efektivnější než dlouhodobé „povinné“ docházení na bazén jednou a vícekrát týdně. V důsledku tak vytváříme i v obecném pojetí sportu skvělý základ pro budoucí motorický vývoj. Doplňkový sportovní program zaměřujeme na tradiční i netradiční hry rozvíjející rychlost, sílu, obratnost, vytrvalost, postřeh, senzorické vnímání a také hry utužující vztahy v kolektivu. Volné chvíle na kurzu vyplňujeme hudebními, výtvarnými či jinak zaměřenými hrami. Jelikož tým ZŠ Plavání tvoří pouze zkušení lektoři s pozitivním přístupem, daří se u dětí probouzet zájem o sport, pohyb a aktivní způsob života. Věříme, že Vás, ani Vaše drahá dítka nezklameme a budou na našich společných pět dnů dlouho a rádi vzpomínat!

Organizace aneb jak jsou děti rozdělené

Děti jsou rozdělené do skupin po maximálně deseti členech podle úrovně plaveckých dovedností. Nikoli však podle obvyklého řazení 1,2,3,4.., nýbrž na „žraloky, námořníky, chobotnice a piráty.“ A to z důvodu, že se děti s bytostmi identifikují lépe než s čísly a hlavně podle nás není nutné v rámci zachování dobré atmosféry příliš okatě zdůrazňovat, kdo je lepší, druhý čí nejhorší.

Celý den jsou však všechny děti pospolu a mají stejný a společný program. Pouze při výuce plavání se můžou jednotlivé skupinky pohybovat v jiné části bazénu.

Jaký je denní režim?

8.00 – 9.00 – příchod/přebírání dětí
9.15 – 10.45 – lekce plavání
11.00 – 11.30 – svačina
11.30 – 12.00 – pohybový program
12.45 – 13.30 – oběd
13.30 – 14.00 – přesun do areálu/klid
14.15 – 15.45 – lekce plavání
16.00 – 16.15 – svačina
16.30 – 17.30 – zábavní program/přebírání a odchod dětí


Jak probíhá stravování?

dopolední svačina
polední oběd
odpolední svačina a pitný režim po celý den

Děti se stravují v nedaleké restauraci, jídelníček je dopředu daný, skládá se z polévky a hlavního jídla. Svačiny se podávají přímo v prostorách areálu.

Provozovatel

ZŠ Pro děti

Vrázova
1059/8
150 00 Praha
Tel.:
+420 724 168 962
Email:
petra@zsplavani.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.zspla...
GPS:
50,071224 14,407872
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: 4 600 Kč

Poznámka:Cena za dítě/týden

 

Časová náročnost

8,0 hodin