Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Letní příměstský tábor s angličtinou Melody English
Melody English camp
Akce pro děti

Letní příměstský tábor s angličtinou Melody English

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Jazyková škola Melody English pořádá tábor pro děti, které se chtějí bavit, hrát, zpívat, tvořit a navíc se u toho přirozeně a zábavně učit anglicky s českými lektory i s rodilým mluvčím.
Je určen pro děti ve věku 5-12 let. Využíváme prostor školy, zahrady a blízkého Kunratického lesa.

Děti mají zajištěné obědy, nápoje a sami se zapojují i do přípravy svačinek. Děti čeká zpívání, divadlo, celodenní výlet do přírody a jako perlička na závěr muzikál.

Noční strašidelný les Kunraticko-Michelský háj

Temný podzimní večer, hustý černý les – ideální místo, kde člověk může potkat strašidla! Ale kdo se bojí, ať raději zůstane doma pod peřinou! Otestujte vaši odvahu na strašidelné noční stezce plné duchů, strašidel, ježibab a nočních děsů!
Praha 4, Praha

Dúo Ranas

Argentinské mistry tanga Dúo Ranas si Praha zamilovala. Aby uspokojili zdejší příznivce, vrátí se ani ne rok po předchozím vystoupení a 30. října 2023 zahrají v Chodovské tvrzi, v prostředí jako stvořeném pro jejich temperamentní i sentimentální hudbu.
Praha 11, Praha

Fabiana Striffler & Quique Sinesi

Německo-argentinské duo, které tvoří houslistka, mandolinistka a skladatelka Fabiana Striffler (*1988, Schwäbish Hall) a kytarista a skladatel Quique Sinesi (*1960, Buenos Aires), má v repertoáru hudbu žánrově ještě mnohem rozmáchlejší než Dúo Ranas. Dědictví klasiky a jazzu prolíná s argentinským f
Praha 11, Praha

Pěvissimo

Dagmar Pecková uvádí Pěvissimo! Koncert plný nádherných pěveckých výkonů a pozitivních emocí, během kterého se představí interpreti, kteří kromě technické dokonalosti a pěvecké suverenity přináší na pódium nadšení a sílu prožitku mládí.
Praha 11, Praha

Výstava klasiků české grafiky – Vladimír Suchánek, Pavel Sukdolák, Jiří Šalamoun

Další připravovaná výstava na Chodovské tvrzi představí dílo klasiků české grafiky Vladimíra Suchánka, Pavla Sukdoláka a Jiřího Šalamouna. Všichni tito význační ilustrátoři jsou autory desítky knižních ilustrací jak pro dětské čtenáře, tak i pro dospělé.
Praha 11, Praha

Pragtet – Ta naše písnička

Pragtet je dámský vokálně instrumentální soubor.,Interpretuje české evergreeny, lidové písně, písně J. Ježka, J. Šlitra, J. Suchého, staré české kuplety a hity K. Hašlera.
Praha 11, Praha

Karel Kekeši – Hudba je můj život

Zpěvák, muzikant, muzikoterapeut a textař Karel Kekeši se vám představí s akordeonem a záplavou známých písní, které ho provází hudebním životem.
Praha 11, Praha

Michal Foltýn a Daniela Foltýnová – houslový koncert

V úvodu koncertu uslyšíme Sonátu představitele první vídeňské školy Ludwiga van Beethovena. Následovat bude Partita pro sólové housle Johanna Sebastiana Bacha se slavnou Chaconnou, jež je právem považována za houslistův Everest.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Mural labyrint na Spořilově

Při čekání na autobus se mohou cestující na zastávce MHD Spořilov nechat vtáhnout do hry. Očima či prstem se mohou zaplést do zdejšího labyrintu, který vznikl na zdi jako „sgrafito mural“, tedy umělecké dílo vyškrabané do omítky.
Praha 4, Praha

Užijte si skákací boty v Praze

Skákací boty 7leagueBoot vás na první pohled zaujmou, po vyzkoušení vás uchvátí! Objevíte nové možnosti pohybu. Můžete skákat až 2 metry do výšky, 3 metry do dálky a běhat neuvěřitelnou rychlostí přes 30 km/h.
Praha 4, Praha

Tvořivé a rukodělné kurzy na Praze 4

V naší malé tvořivé dílničce Babinec rády uvítáme každého, kdo chce strávit svůj volný čas tvořením všeho druhu. Babinec je nejen místo, kde si něco vytvoříte a něco se naučíte, ale také místo, kde si odpočinete, načerpáte energii, poklábosíte si a seznámíte s novými lidmi.
Praha 4, Praha

Hamerský rybník v Záběhlicích

Hamerský rybník byl založen kolem roku 1770 jako zdroj vody pro nově vzniklé měděné hamry. Rybník je boční a je napájen náhonem z Botiče, který se od potoka odděluje doleva na Záběhlickém jezu.
Praha 10, Praha

Hamerský rybník v Praze – oblíbené místo k bruslení

Hamerský rybník v Záběhlicích je boční rybník na náhonu Botiče v Záběhlicích v Praze. V zimě je oblíbeným rájem všech milovníků bruslení. Večer je navíc osvětlen, takže se dá bruslit až do pozdních hodin.
Praha 10, Praha

Stáj Stradonice

Jízdy pro začátečníky i pokročilé.
Nižbor, Středočeský kraj

Kostel Narození Panny Marie v Záběhlicích

Jedná se o původně románský kostel, který stojí mezi tokem Botiče a Hamerským rybníkem. Základ kostela pochází z první poloviny 12. století, ve 14. století byl z románského stylu přestavěn v gotickém slohu.
Praha 10, Praha

Sportovní areál Hamr – Záběhlice

Sport, zábava a relaxace pro celou rodinu! Nabízíme 18 tenisových kurtů, 12 squashových, 2 sály pro aerobik, indoor cycling, ping pong, 2 hřiště na petangue.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

První Pivní Tramway na Spořilově

Unikátní hospůdka na konečné tramvaje číslo 11 na pražském Spořilově nabízí nejen rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také vynikajících pokrmů, které si k pivu můžete objednat. Interiér, laděný do "tramvajáckého stylu" dekorují staré dřevěné tramvajové lavice.
Praha 4, Praha

Hotel Abito Praha

Zhruba dvacet minut od centra hlavního města se nachází tříhvězdičkový hotel Abito. Nabízí jak jednolůžkové, dvojlůžkové pokoje, tak rodinný pokoj či studio.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

ČD Restaurant se servisem JLV

ČD Restaurant se servisem JLV – gastronomický servis jídelních a bistro vozů ve vlacích Českých drah.
Praha 4, Praha

Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí.
Praha 10, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Hotel Peko

Příjemné ubytování rodinného typu v Praze Bohdalci v deseti dvoulůžkových pokojích či v apartmánu. Hotel se nachází v klidné čtvrti.
Praha 10, Praha

Catermat

Office catering a Home catering.
Praha 4, Praha