Úvod > Kalendář akcí > Letní Platforma Humpolec 2020
Letní Platforma Humpolec
"> Letní Platforma Humpolec
13.6.
29.8.
+ Přidat foto

Letní Platforma Humpolec 2020

Kdy 13. červen 2020 13:30 - 29. srpen 2020 23:30 Festivaly
Letos proběhne již sedmý ročník multižánrového festivalu Letní Platforma Humpolec. Tradičně se s oblíbeným festivalem můžete setkat od června do srpna v parku Stromovka v Humpolci.
Letní Platforma Humpolec nabízí řadu akcí různého charakteru. Jedná se o žánrově pestrá hudební vystoupení, promítání letního kina, přednášky nebo autorská čtení. Sobotní program nabídne jídlo pod širým nebem, které připravují rozmanité restaurace a vždy je doplní doprovodný program ve formě divadelních představení pro děti. V průběhu týdne nezapomínáme ani na akce pro děti a seniory.

Nápad na oživení veřejného prostoru v centru města vznikl v roce 2014, kdy jsme se poprvé rozhodli do parku Stromovka umístit pódium Platformy, na kterém bylo možné prezentovat především místní jednotlivce nebo skupiny a vytvořili jsme tak potenciál pro společenské setkávání při různých příležitostech. V návaznosti na koncepční změny našich aktivit a rozšíření programu na tříměsíční festival jsme založili spolek Platforma Humpolec, z.s., který je v současné době organizátorem celého festivalu.

Rozsah a kvalita festivalu a s tím spojená návštěvnost jednotlivých akcí i celého festivalu rok od roku stoupá. Za tuto tendenci můžeme být v první řadě vděčni našim partnerům, kteří nás každým rokem více podporují.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí