Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Letní Montessori příměstský tábor pro nejmenší
Akce pro děti

Letní Montessori příměstský tábor pro nejmenší

Každé dítě, aby mohlo plně rozvinout své tělesné, intelektuální, tvůrčí a emoční schopnosti, musí mít svobodu – svobodu, které lze dosáhnout pomocí řádu a sebekázně. Proto jsme pro ty nejmenší ve věku 2,4 – 4 let připravili Montessori týden, kdy se děti budou učit získávat správné návyky...
Dětský svět je plný obrazů a zvuků, které se zpočátku zdají chaotické. Dítě se musí postupně naučit rozlišovat mezi jednotlivými vjemy a pomalu, ale jistě ovládat sebe a své okolí. Proto jsme pro ty nejmenší ve věku 2,4 – 4 let připravili Montessori týden, kdy se děti budou učit získávat správné návyky, učit se spolupracovat s lektory a ostatními dětmi hravou formou, rozvíjet své motorické a obrazové schopnosti.

V ceně příměstského tábora je zahrnuto:
– Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
– Montessori lektorka + asistent
– Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:
– přezůvky
– pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
– vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
– lahev na pití

Určen pro děti od 2,5 – 4 let. Termín konání 18.- 22.7.  od 9:00 – 17:00 hod.

Provozovatel

MAM Prostor

U Teplárny 3
158 00 Praha 5
Tel.:
+420 727 877 199
Email:
info@mamprostor.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.mamprostor.cz
GPS:
50,064802 14,382532
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 3 490 Kč

Poznámka:2. sourozenec sleva 500 Kč.

 

Časová náročnost

40,0 hodin

 
 

Ochutnávka Biodanzi – Dotkni se radosti

Přijmi pozvání se propojit se se svou vnitřní radostí z pohybu, hry a tance. Biodanza je sled tanečně-pohybových cvičení doprovázených hudbou. Lekce se jmenuje vivencie, protože se vždy jedná o prožitek tady a teď, o propojení se se sebou samým, se druhým i se skupinou.
Praha 5, Praha

Komentovaná prohlídka kostela a kláštera sv. Gabriela na Smíchově

Prohlídka kostela a kláštera, který je veřejnosti běžně uzavřen.
Praha 5, Praha

Výstava ExpoFlashback Dubai 2020 v Galerii Kroupa

Abstraktní umění, malby či sochy ze skla, včetně světové premiéry videomappingu na skleněném díle Mola skláře Vlastimila Beránka. Vedle jeho tvorby jsou k vidění i exkluzivní výtvory, sochy a skulptury dalších českých světově proslulých autorů Adély Olivy, Jaroslava Proška či Ely Smrček.
Praha 1, Praha

L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023

L'Etape Czech Republic by Tour de France je závod pro amatéry na silničních kolech, kteří chtějí zažít atmosféru slavného závodu Tour de France. Start a cíl v Praze, trasy Středočeským krajem s délkou od 65 do 142 kilometrů, hvězdy světového pelotonu a tisíce diváků fandící podél trati.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Winternitzova vila od Adolfa Loose na pražském Smíchově

Winternitzova vila slavného funkcionalistického architekta Adolfa Loose na Smíchově se otevírá veřejnosti jako galerie. Stavitelem vily byl právník Josef Winternitz, který si život v půvabném domě dlouho neužil. Spolu s dalšími členy rodiny za 2. světové války zahynul v koncentračním táboře.
Praha 5, Praha

Zahrada Kinských pod Petřínem

Smíchovská část vrchu Petřína je oddělena od malostranské Hladovou zdí. A právě tam naleznete zahradu, řečenou Kinská, podle bývalého majitele knížete Rudolfa Kinského, který ji dal podle projektu Františka Höhnela velkolepě vybudovat.
Praha 5, Praha

Fotografické kurzy v Praze

Jste začínající fotograf či se chcete zdokonalit v některé z fotografických technik a postupů? Přijďte se podívat na některý z našich workshopů.
Praha 5, Praha

Geekárna – netradiční café bar plný sci-fi a fantasy v Praze

Netradiční café bar plný sci-fi a fantasy, kde se setkávají různí tvorové z odlišných světů a planet, občas i ze Země, naleznete na Smíchově. Komiksové prostředí a příjemná obsluha vás přenesou do jiného světa, odkud se nebudete chtít vrátit zpět.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování v pražské Winternitzově vile od Adolfa Loose

Chcete se stát na jednu noc majiteli vily od Adolfa Loose? Ve Winternitzově vile na pražském Smíchově můžete tento pocit zažít. Kromě zajímavých prohlídek nabízí majitelé také možnost přenocování v tomto unikátním objektu.
Praha 5, Praha

Park a usedlost Klamovka se zahradní restaurací

Z kopce rovnou dolů neboli z Podbělohorské k Plzeňské ulici se rozkládá středně velká, původně rokoková zahrada, kterou v polovině 18. století zakoupila rodina Clam-Gallasů, podle níž se lokalita také jmenuje. Bohatá je historie zdejší zahradní restaurace, která se datuje již k roku 1895.
Praha 5, Praha

Filema

Náš šéfkuchař vaří autentickou řeckou kuchyni z prvotřídních řeckých surovin ve stylu malých předkrmů mezedes. Kouzlo spočívá v jednoduchosti...
Praha, Praha

Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a obchodní zóny.
Praha 5, Praha