Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Letní dětský tábor v Drhlenách
Akce pro děti

Letní dětský tábor v Drhlenách

Letní dětský tábor v srdci Českého ráje na téma EGYPT.
Pro letošní roky je připravena pro děti (6 let po první třídě až 16 let) celotáborová hra na téma: EGYPT. Kde společnými silami poodkryjeme tajemství bájné a starověké civilizace. Snad každého někdy zaujal tajemný svět egeptských hieroglyfů, pyramid, mumií, skarabů a bohů se zvířecími hlavami. Proto pokud se i ty chceš stát členem průzkumné výpravy, neváhej, a přijdej se k nám.

Areál tábora je znám pod názvem Zlaté údolí a nachází se v Českém ráji na břehu Drhlenského rybníka. Bezespornou výhodou areálu je klidné místo, které je z jedné strany obklopeno rybníkem a z druhé lesem. V blízkém okolí tábora vedou turistické cesty, kterými se můžete dostat například na hrad Kost (4 km), Branžeš (2 km), Valečov (6 km), Humprecht, Drábské světničky, Valdštejn, Hrubou Skálu, Trosky.

Areál je obklopen rybníkem, kde se s dětmi koupeme, jezdíme na lodičkách, šlapadlech a surfových prknech. V areálu se nachází volejbalové a fotbalové hřiště, pískoviště, pinpongový stůl. Děti jsou ubytovány v chatičkách po 4 nebo 6. V areálu tábora je kompletní sociální zázemí, budova s jídelnou a klubovnou. Přihlášku a podrobnější informace jsou k nalezení na internetových stránkách. Vlastní doprava nebo můžete využít námi vypraveného autobusu od kulturního domu v Jilemnici. V případě velkého zájmu z jiného města, je možné vypravit další autobus z daného místa.

Provozovatel

Děti českého ráje, o. s.

Rekreační středisko Zladé údolí Drhleny
294 02 Kněžmost
Tel.:
+420 722 923 040
Email:
drhleny@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
deticeskehoraje.cz/
GPS:
50,492872 15,082206
 
 

Vstupné

Cena: 3 990 Kč

 
 
 

Vánoční prohlídky na hradě Kost

Obohaťte si vánoční čas výletem na hrad Kost a nechte se unést jedinečnou atmosférou vánočně nazdobeného hradu.
Libošovice, Královéhradecký kraj

Dřevěný betlém Fr. Pešána

Betlém k vidění v zámeckém parku v Sale Terreně.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Prohlídky zámku Svijany zdarma a vánoční kvíz pro děti

Navštivte o třetí adventní neděli 11. prosince zámek Svijany. A přijďte s celou rodinou!
Svijany, Liberecký kraj

Česká mše vánoční na zámku Svijany

Přijďte si o poslední adventní neděli 18. prosince poslechnout Rybovu mši – Hej Mistře.
Svijany, Liberecký kraj

Rozhledna Čížovka

Téměř 40 metrů vysoká rozhledna ve tvaru jehlanu nabízí turistům úžasné pohledy do okolí Českého ráje. Stavba s kovovou konstrukcí a zděnou základnou začala v roce 2012, slavnostního otevření se dočkala však až v únoru roku 2017.
Kněžmost, Středočeský kraj

Drhlenské rybníky u Kněžmostu

Nedaleko obce Kněžmost na Mladoboleslavsku si můžete projít velmi pěknou turistickou trasu Drhlenské rybníky. Jedná se o krásnou přírodní lokalitu, která je celoročně přístupná jak pro pěší turistiku, tak pro milovníky jízdy na kole.
Kněžmost, Středočeský kraj

Kurzy znakové řeči pro batolata

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se domluvit se svým děťátkem ještě před tím, než je schopné používat slova. Naučte se znakovou řeč s námi. Nabízíme dvouhodinové až šestitýdenní kurzy pro děti a rodiče.
Kněžmost, Středočeský kraj

Segway půjčovna v Českém ráji

Poznejte Český ráj na stroji Segway – pro skupiny i jednotlivce. Jemný adrenalin pro všechny od 8 do 108 let. Zaučíme, proškolíme.
Dobšín, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Rekreační středisko Drhleny v Českém ráji

Rekreační středisko nabízí ideální podmínky pro individuální a rodinnou rekreaci s dětmi, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školení nebo jiná společenská setkání.
Kněžmost, Středočeský kraj

Duo Camp Branžež u Komárovského rybníka

Hledáte ubytování v kempu uprostřed překrásné přírody? Najdete jej u Komárovského rybníka pod Příhrazskými skalami. Duo camp nabízí několik druhů ubytování, a to ve stanech, karavanech, chatkách nebo apartmánech.
Branžež, Středočeský kraj

Cejch – rekreační areál s restaurací

Rekreační areál se nachází přímo v srdci Českého ráje a nabízí kompletní rodinné i firemní vyžití. Ubytování, restaurace, venkovní gril, přednášková místnost, venkovní sportoviště a mnoho dalšího.
Kněžmost, Středočeský kraj

Penzion Slunečno Český ráj

Penzion Slunečno v Českém ráji nabízí ubytování s polopenzí, snídaní či vaření v kuchyňkách na pokojích, dětské hřiště i o letní dovolené chladný vinný sklípek s posezením.
Dobšín, Středočeský kraj