!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Letní cestovatelská hra Dream Race
Letní cestovatelská hra Dream Race
">
1.7.
31.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Letní cestovatelská hra Dream Race

Kdy 1. červenec 2020 – 31. srpen 2020
Letos v létě zabaví cestovatele po České republice hra Dream Race, která spojuje turistiku a výlety s plněním úkolů. Startuje už 1. července a soutěžící budou mít možnost vybrat si z 200 úkolů nejrůznějšího zaměření a obtížnosti ve všech koutech naší země.
První den prázdnin odstartuje největší cestovatelskou hru letošního léta herec a režisér Ondřej Sokol pomyslným prvním krokem. Spolu s osobnostmi jako je například Lukáš Pavlásek, Martin Finger a další se poté zapojí do hry v rámci svých možností a závazků. Účastníci hry tak budou moci při plnění úkolů nejen herce potkat, ale vyzkouší si například i speciální sérii úkolů zaměřenou na Divadlo Járy Cimrmana. Ti, kteří splní cimrmanovské úkoly nejlépe, potom mohou získat lístky do divadla, knihy a další předměty pamatující dobu Járy Cimrmana.
 
Dream Race podporuje neobvyklé zážitky v týmu, společně strávený čas s rodinou, s kamarády, kolegy, účastnit se hry ale mohou i jednotlivci. Neexistují žádné limity, jen děti mohou tvořit tým s alespoň jedním dospělým.
 
Účastníci si mohou vybrat z 200 úkolů po celé republice. Ty jsou rozděleny podle lokací, obtížnosti a zaměření, takže si ty svoje najde opravdu každý. Milovníci historie mohou plnit celé léto úkoly týkající se hradů, zámků a dalších kulturních památek, sportovci si zase mohou vybrat sportovní úkoly a zkoušet překonávat své limity. Turističtí nadšenci během dvou měsíců vyrazí za často dosud utajenými krásami všech krajů ČR a rodiny s dětmi se zaměří třeba na kreativní úkoly. Každý si může zvolit svoje tempo a sbírat body podle svých zájmů a možností.
 
Hra bude probíhat celé léto a na jeho konci absolvují ty nejlepší týmy jednodenní finálové kolo v Praze. Vítězný tým v rámci závěrečného eventu získá například snovou dovolenou, auto na víkend nebo kameru, aby si mohl své další cesty zaznamenávat.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 7. 2020