Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > LetnaLive prezentuje projekt CLCK: techno, house, minimal
Hudební a divadelní akce

LetnaLive prezentuje projekt CLCK: techno, house, minimal

V pátek dorazí další Liberecké uskupení DJs naladit Letnou. Přijede kompletní sestava libereckého CLCK gangu. Jako support vás roztančí pražsko-ostravský dj RAA.O.

Projekt CLCK vznikl po čase fungování pravidelných ClickClack mejdanů v libereckém Experimentu. Klade si za cíl hledat a propagovat zajímavé djs a producenty z ČR a SK v širším spektru rovných beatů. Ti pak jako hosté vystupují na CLCK parties. Další součástí jsou pravidelné podcasty s těmito hosty. Nově jsou součástí těchto parties i umělecké výstavy.

Jádro gangu tvoří mimo jiné moderátor CLCK podcastu JÖRG HARTNER, libující si v melodiích a hutném šlapavém beatu v rytmu house až techhouse. Krom setů si od můžete poslechnout i jeho tvorbu, které se věnuje už pěknou řádku let. Dále SKAPH se širším spektrem žánrů od acid house či garage, přes minimal až po dub techno i industrial, přičemž se drží v temnějších náladách. Na naší akci od něj můžete čekat spíš minimalističtější set.

Posledním členem je TONI RIOT, původně hannoverský dj, kterému se v Čechách zalíbilo natolik, že tu žije už přes 10 let. Jeho parketou je techno v jeho nejčistších podobách. Oldschool ale nečekejte, vždy si udržuje aktuální sound a v jeho setech uslyšíte nejnovější pecky.

Vstupné dobrovolné

Provozovatel

Letná Live / Letná žije

Letenské sady 32
160 07 Praha 7
Tel.:
+420 777 296 841
Email:
program@letnalive.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,096376 14,423314
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:

dobrovolné

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Expozice Zemědělství v Národním zemědělském muzeu na Letné

Najdete tu unikátní sbírkové předměty včetně mnoha preparátů hospodářských zvířat, poslechnete si příběhy našich předků, seznámíte se s historií zemědělství i koloběhem hospodářského roku.
Praha 7, Praha

Jede traktor v Národním zemědělském muzeu

Expozice na ploše přes 500 m² představuje více jak dvacet typů traktorů od tuzemských i zahraničních výrobců od roku 1917 do roku 1953.
Praha 7, Praha

Gastroherna Národního zemědělského muzea

Jídlo se má nejen s vášní konzumovat, ale je také dobré o něm přemýšlet. A při onom přemýšlení si třeba i hrát, objevovat, experimentovat a společně se bavit a navíc se i poučit. To vše nabízí expozice Gatroherna v pražském Národním zemědělském muzeu.
Praha 7, Praha

Advent v muzeu

Přijďte si užít adventní čas do Národního zemědělského muzea v Praze. Budeme zpívat koledy, oživíme staré vánoční zvyky, ozdobíme si cukroví, vyrobíme vánoční dárky a na muzejním dvoře na vás bude čekat živý betlém!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Vyhlídková terasa v Národním zemědělském muzeu

Všichni milovníci vyhlídek a rozhleden znají obraz hlavního města obvykle z Pražského hradu či z Vyšehradu. Národní zemědělské muzeum však ukazuje Prahu ze zcela jiného úhlu. Expozice Živá zahrada s vyhlídkovou terasou vám nabídne netradiční pohled na město.
Praha 7, Praha

Národní zemědělské muzeum – obory zemědělství ve všech podobách

Národní zemědělské muzeum nabízí kromě stálých expozic v Praze expozice ve svých pobočkách, krátkodobé výstavy, přednášky pro veřejnost, archiv, fotoarchiv a knihovnu. Zveme vás i na vyhlídkovou terasu na střeše muzea s výjimečným výhledem na celou Prahu.
Praha 7, Praha

Historický kolotoč na pražské Letné

Na hraně Letenských sadů před Národním technickým muzeem stojí nejstarší dochovaný podlahový kolotoč v Evropě zhotovený roku 1892. Na koních a v autíčkách se mohou svézt děti i dospělí. Podmínkou je tělesná hmotnost do 100 kg.
Praha 7, Praha

Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Expozice NTM překvapí moderním muzejním pojetí. Svůj prostor tu nacházejí sbírky architektury, stavitelství a sbírka polygrafie. Nechybí stálé expozice Chemie kolem nás, Měření času, hutnictví, Interkamera a Technika hrou, expozice televizního studia nebo expozice kontaktních čoček.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Brasserie Ullmann v Letenském zámečku

Výletní restauraci naleznete v Letenských sadech v prostorách novorenesančního Letenského zámečku, který byl postaven v roce 1863 podle návrhu významného českého stavitele a architekta Vojtěcha Ignáce Ullmanna.
Praha 7, Praha

Café Letka na Letné

Příjemná kavárna s dobrou kávou z berlínské pražírny Five Elephant a bar s drinky všeho druhu v jednom, to je Café Letka v Letohradské ulici.
Praha 7, Praha

Les Moules – největší výběr mušlí ve městě!

Útulný interiér, široká nabídka piva, ryb, mořských plodů a mušlí dělají z restaurace ideální místo.
Praha 1, Praha

Restaurace Letenský zámeček – jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů

Objevte Letenský zámeček v Praze na Letné jako místo pro konání stylových večírků a oslav. Přijďte ochutnat "zlatý fond" mezinárodní kuchyně v prostorách, které již skoro 150 let slouží k pohostinství.
Praha 7, Praha