Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Lednový jarmark na Vápence v Praze
Lidová řemesla a trhy

Lednový jarmark na Vápence v Praze

Přijďte si na lednový jarmark na Vápence vychutnat přátelskou atmosféru a načerpat klid a pohodu při voňavém čaji a domácích dobrotách, nakoupit pár drobností pro sebe nebo své blízké nebo poklábosit a seznámit se s novými lidmi.
Jarmark v lednu? Zdá se vám o divné? Nemusí. Je to skutečně tak. Přijďte si vychutnat přátelskou atmosféru a načerpat klid a pohodu při voňavém čaji a domácích dobrotách už v lednu. Vykročte do začátku roku v poklidu. Vždyť život není jen o spěchu a starostech. Kromě odpočinku a potěchy duše i oka zde najdete i drobnosti, kterými můžete na nedaleký svátek sv. Valentýna obdarovat své drahé polovičky.

Provozovatel

Zakázkové krejčovství Yvette

Viklefova 22
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 722 513 239
Email:
jarmark@iplace.cz
WWW:
jarmark.iplace.cz
GPS:
50,091151 14,473700
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 
 
 

Kafe s farářem

Dlouhé zimní večery a odpoledne jsou jako stvořené pro příjemné povídání.
Praha 3, Praha

Sdílny – Kurz šití

Kurzy šití jsou zpátky ve Vozovně!
Praha 3, Praha

Kočárkino – Platón z Belfastu

Zaparkujte kočárek v sále KC Vozovna a užijte si film bez toho, abyste sháněli hlídání! Kočárkino je kino-koncept, který vytváří bezpečný prostor pro rodiče s dětmi, kde se všichni cítí dobře.
Praha 3, Praha

Baletní škola Sylvy Šafkové

Čtvrtky v pohybu proplouvají podzimem v baletních piškotkách! Vozovna ve spolupráci s Baletní školou Dobřichovice pod vedením Sylvy Šafkové organizuje pololetní baletní kurz pro děti od 4 do 12 let
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Kino Aero připravilo pro rodiče s dětmi pravidelný cyklus Aero dětem. Každou neděli nabízí zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak přijdou na řadu hry a hříčky, výtvarná i dramatická činnost a hlavně spousta zábavy!
Praha 3, Praha

Kino Aero – kino, ve kterém se budete vznášet

Jeden z nejstarších filmových klubů v ČR uvádí měsíčně na 60 různých filmů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou, kam si můžete zajít na předpremiéry i premiéry nových filmů, osvědčené klasiky, páteční a sobotní noční projekce, tematické filmové přehlídky.
Praha 3, Praha

Plavecký bazén Pražačka

Bazén s nejteplejší vodou a s krásným výhledem na Prahu. Jedná se o bazén velikosti 26 x 14,5 m a hloubky od 1 do 1,60 m. Sportovní a rekreační areál Pražačka je kompletní sportovní a relaxační centrum velmi dobře dostupné z téměř všech koutů Prahy.
Praha 3, Praha

Basketbalové hřiště na Pražačce

Nové hřiště má granulátový povrch, který je pro hru venku ideální, koše budou mít pevnou konstrukci a odolné obroučky, na nichž se mohou smečující hráči zhoupnout, po setmění bude hřiště osvětleno. Nebudou chybět ani pítka nebo kompresor na na dofouknutí míče.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Žižkovská štrúdlárna – ochutnejte tradiční tažený štrúdl

V bývalé kočárkárně jednoho žižkovského paneláku se nachází vyhlášená výrobna a prodejna tradičního taženého štrúdlu s více jak dvacetiletou tradicí. Vyrábí zde denně čerstvý štrúdl již od roku 1993.
Praha 3, Praha

Fuel bistro

Bistro se zdravou kuchyní a důrazem na kreativní fusion gastronomii. s
Praha, Praha