!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Lednické otevírání vinařské sezóny
Lednické otevírání vinařské sezóny
"> "> "> "> ">
24.4.
+ Přidat foto
Společenské akce

Lednické otevírání vinařské sezóny

Kdy 24. duben 2021 10:00 - 22:00
Nenechte si ujít tuto jedinečnou vinařskou slavnost s kulturním programem pro celou rodinu! Současně zde budou probíhat Lednické vinné trhy, kde máte možnost ochutnat nejen moravská vína, ale i vína od sousedů ze Slovenska, Rakouska a Maďarska.
Lednice je považována za srdce Lednicko-valtického areálu. Akce s atraktivním kulturním programem pro celou rodinu, představení vín ročníku 2020 a novinek vinařství 2021, slavnostní křty a komentované prohlídky vinařství. Gurmánské speciality a regionální produkty. Piknik v zahradě Evoluce. Vystoupení skupiny Kabát Revival.
Současně probíhají v areálu vinařství Annovino Lednické vinné trhy. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku typických moravských vín, ale také vinařských rarit od sousedů např. slovenských tokajských vín a zemitých rakouských Veltlínů. Z moravských vín vína od renomovaných vinařů, ale také od těch menších a dosud méně známých.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 12. 2020

Ubytování a restaurace v okolí