!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Léčebné koření ve vaší kuchyni
Společenské akce

Léčebné koření ve vaší kuchyni

Kdy 15. březen 2020 9:00 - 16:15
Chcete znát opravdové tajemství zdolání nemocí ? Je to strava bohatá na celistvé potraviny – a také bohatá na koření.
Vědecké výzkumy po celém světě spojují koření s prevencí a řešením více než 150 různých zdravotních problémů, včetně kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, diabetu 2. typu a Alzheimerovy choroby. Koření má významnou léčivou sílu, protože je velmi bohatým zdrojem rostlinných látek, které bojují proti oxidaci a zánětu – dvěma procesům skrytým za většinou chronických onemocnění. Aby bylo koření v boji proti civilizačním chorobám účinné, je potřeba, aby představovalo alespoň 5 % našeho jídelníčku každý den.

Na tomto provoněném semináři se seznámíte s léčivými účinky více než 20 běžně používaných českých i exotických koření, dozvíte se, jak do svého jídelníčku zařadit více koření, jak jej vhodně kombinovat s potravinami a také Vás čeká okořeněná ochutnávka. 

Certifikovaný seminář Školou Klinické naturopatie.

Lektor: Mgr. Petra Smolíková se již 15 let věnuje individuálnímu poradenství a terapiím, přednáškám, seminářům a kurzům v oblasti zdraví, nutriční terapie a seberozvojovému poznání. Vystudovala výživu člověka na 3.LF UK Praha a LF MU v Brně,  je lektorkou ve Škole Klinické Naturopatie, lektorkou kurzu Mokoša Retreat a také zakladatelkou SAWA centra. Jejím mottem je: “Pochopit mozaiku života, protože naše tělo propisuje jen to, co žijeme.”

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 1. 2020