Úvod > Kalendář akcí > Lázně ducha na zámku v Litomyšli - přesunuto na podzim

Lázně ducha na zámku v Litomyšli - přesunuto na podzim

Kdy 25. duben 2020 9:00 - 26. duben 2020 15:00 Historické a vojenské akce
Státní zámek v Litomyšli se připojuje k zahájení litomyšlských Lázní ducha. Krásné východočeské historické město plné malebných zákoutí, hudby a gurmánských zážitků totiž působí na lidského ducha podobně blahodárně, jako klasické lázně na jeho tělo.

Státní zámek v Litomyšli se připojuje k zahájení v pořadí už 9. ročníku litomyšlských Lázní ducha. Krásné východočeské historické město plné malebných zákoutí, hudby a gurmánských zážitků totiž působí na lidského ducha podobně blahodárně, jako klasické lázně na jeho tělo.

Lázeňská sezona bude slavnostně zahájena v sobotu 25. dubna 2020. Kromě mnoha akcí v rámci města jsou návštěvníci srdečně zváni i na litomyšlský renesanční zámek, památku UNESCO. Zde bude těm, kteří budou oblečeni v lázeňském kostýmu, poskytnuto v sobotu a neděli 25. a 26. 4. 2020 na základní prohlídkovou trasu dle jejich výběru vstupné zdarma.

Zámek bude po oba dny otevřen v běžné návštěvní době, tedy od 9 do 16 hodin (poslední prohlídka začíná v 15 hodin). Rezervace pro jednotlivce není nutná.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí