!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Last Aid - Pragovka Gallery Rear
Last Aid - Pragovka Gallery Rear
">
2.5.
11.6.
+ Přidat foto
Výstavy

Last Aid - Pragovka Gallery Rear

Kdy 2. květen 2020 18:3011. červen 2020 20:00
V Pragovka Gallery proběhne výstava s názvem Last Aid. Její zahájení se uskuteční spolu s ostatními výstavami v rámci Kolben Open 7, které proběhne 4. 4 v 18:30, galerie však budou otevřené po celý den. Autory výstavy jsou skupiny Střešovická kramle a Victory Nox Art Division Team.
Vystavující:
Členové hudební skupiny Střešovická kramle: Václav Girsa, Tomas Hruza, Tom Kotik, Brian Tyler Noble, Daniel Vlcek, Karel Lavír
Členové Victory Nox Art Division Team: Jindrich Max Pavlicek, Jaroslav Schejbal, Michal Tošner, Petr Vyšohlíd
Kurátorka: Tereza Špinková
 
Výstava Last Aid představí tvorbu umělců sdružujících se ve skupinách Střešovická kramle (Praha) a Victory Nox Art Division Team (Hradec Králové). Kromě propojení hudební a výtvarné performance se výstavou budou prolínat další témata, paralelně se objevující v hudbě a textech těchto uskupení: katastrofické vize budoucnosti, temné stránky lidského chování, strach z nejistoty, podivné bytosti, transformery a chrliče se zářícíma očima, hutnou atmosféru, vysušené řeky, příšery, mučivost (environmentální) úzkosti a špatné svědomí.
 
DOPROVODNÝ PROGRAM VÝSTAVY:
4. 4. 2020 V rámci akce Kolben Open 7 zahraje Střešovická kramle, SLUT a MAD-MOUSE CHICAGO I.R.A.
 

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 4. 2020