!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Lampionové průvody a dílny
Akce pro děti

Lampionové průvody a dílny

  • 7. listopad 2021 16:00 - 18:00
Spousta světýlek, hry a objeví se i Martin na bílém koni. Lektoři Střediska volného času Lužánky zvou na lampioňáky s doprovodným programem, tvořivé dílny a uspávání zahrady či broučků pro nejmenší. Zúčastnit se můžete od 7. do 13. listopadu na sedmi místech v Brně.
Neděle 7. listopadu bude patřit rovnou třem lampioňákům
Chtěli byste se ocitnout v Pohádkách tisíce a jedné noci? Přijďte s celou rodinou v neděli 7. listopadu od 16.30 do tajemného Wilsonova lesa, kde na vás čeká podvečerní putování s úkoly. Martina na bílém koni potkáte ve stejný den na Lesné v Čertově rokli od 17 hodin a zazpíváte si u ohně. Aby toho nebylo první listopadovou neděli málo, světýlková cesta je pro vás připravená taky v Bohunicích od 18 hodin. Na všechny akce si nezapomeňte lampiony nebo jiná světýlka!

Za Martin na bílém koni a vílou Maceškou. Kam se vydáte další listopadový týden?
V následujícím týdnu se Martin na bílém koni dostaví na pracoviště Lyska v Novém Lískovci, a to v úterý 9. listopadu, kdy jsou od 15.30 připravené dílny, od 17h průvod směrem k parku Plachty i s ohňovou show! A ještě jedno pohádkové putování, tentokrát za vílou Maceškou. Těší se na vás na Vinohradech v lužáneckém pracovišti Louka na Bzenecké v pátek 12. listopadu od 16 hodin, kde se bude také vyrábět.

Uložte zahradu a broučky k zimnímu spánku. Tvořivé dílny se světýlky pro nejmenší
Vyrobit si lucerničku a vyrazit s ní na trasu s úkoly budete moct s celou rodinou ve Starém Lískovci na zahradě pracoviště Linka ve středu 10. listopadu od 16h. A kde budete uspávat broučky? Na zahradě pracoviště Labyrint v Bohunicích v sobotu 13. listopadu také od 16h. Na tuto akci je potřeba se předem přihlásit.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Středisko volného času Lužánky

Lidická 50, 602 00
602 00 Brno
Tel.:
+420 606 260 520
Email:
kristyna.kolibova...
WWW:
https://live.luza...
WWW:
https://www.luzan...
GPS:
49,206226 16,606684
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Většina lampionových akcí je zdarma, některé dílny za drobný poplatek.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Punkt.

Kavárna Punkt.

Brno, Jižní Morava
Vinná galerie v Brně

Vinná galerie v Brně

Brno, Jižní Morava
Pivovar Moravia v Brně

Pivovar Moravia v Brně

Brno-Medlánky, Jižní Morava
Buchta B Brno

Buchta B Brno

Brno, Jižní Morava