Úvod > Kalendář akcí > Ladronkafest 2019

Ladronkafest 2019

Kdy 14. září 2019 11:00 - 22:00 Společenské akce
Ladronkafest je festival volného času primárně určený dětem, mládeži a studentům, zaměřen je však i na rodiny s dětmi a širokou veřejnost.
Tradičně se festival koná v areálu volného času Ladronka v Břevnově. Každoročně tento festival navštěvuje zhruba 18 000 návštěvníků z celé Prahy. Vzhledem k tomu, že Ladronkafest je akcí z oblasti nespecifické primární prevence, je cílem akce především nabídnout možnosti kvalitního využití volného času, podpořit zdravý životní styl dětí a mládeže.

Máte rádi výzvy a rádi porovnáváte svoje schopnosti s druhými? Pak přesně pro vás jsou naše festivalové soutěžní klání. Ukaž, že jsi NEJAKTIVNĚJŠÍ SPORTOVEC LADRONKAFESTU nebo hravě zvládneš MALÝ ORIENŤÁK. Jestli ti sedí více zapojit svoje mozkové závity místo svalů, zkus SPORTOVNÍ KVÍZ PRO CHYTRÉ HLAVIČKY. Na festivalu se letos můžete těšit na unikátní soutěž ve street workoutu. Nenechte si ujít nezaměnitelnou atmosféru battlu akrobatických tanečníků a tanečnic pod širým nebem a mnoho dalšího.

LADRONKAFEST je největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě. Cílem akce je představit pestré možnosti aktivního trávení volného času. Koná se tradičně v prostorách oblíbeného pražského parku Ladronka. Letos pro vás připravujeme tradiční i netradiční sporty. Vstup je zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 9. 2019