!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ladies Night - Fit & Cocktails
Gastronomické akce

Ladies Night - Fit & Cocktails

Kdy 15. červenec 2020 6:30 - 23:00
Několik hodin koncentrovaného potěšení pro ty z vás, které milují svěží nápoje, skvělé jídlo a rády objevují dokonalé chutě.
Kromě WELCOME DRINKU na vás čeká prezentace a workshop LETNÍCH KOKTEJLŮ z whiskey nebo bourbonu. Představíme jejich přípravu, doporučíme kdy a jak si je nejlépe vychutnat. Dokonce si je můžete pod vedením našich zkušených barmanů samy namíchat. Ochutnávku doplní drobné delikatesy.

Speciálně pro tento večer jsme rozšířili jídelní lístek o FIT MENU. Nabídne pestrá jídla z prvotřídních surovin, která odpovídají zdravému životnímu stylu, ale především bohatě uspokojí vaše chuťové buňky. A pokud dáte před koktejlem raději přednost sklence vína, zkuste izraelská, jsou výtečná.

Večer je věnován vám, ženám, přesto jsou vítáni i pánové. Svůj doprovod můžete odložit na našem baru. Věříme, že nudit se nebude. Více než 1000 DRUHŮ WHISKEY bude i pro něj zárukou výjimečně zajímavého večera.
Těšíme se na vás. 

A na závěr FIT TIP jak spojit LADIES EVENING s další aktivitou.

Naše kamarádka a cvičitelka Veronika Jandová připravila unikátní koncept zábavy - relaxační běh historickými místy Prahy, který je doplněný cvičením a vyprávěním profesionální průvodkyně.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 7. 2020