Úvod > Kalendář akcí > Ladies Day 2019

Ladies Day 2019

Kdy 16. květen 2019 15:00 - 23:00 Sportovní akce
Druhý ročník unikátní sportovně charitativní akce, kterou pořádá baseballový a softballový klub Eagles Praha. Akce nabízí program pro děti i dospělé, softballový zápas i skvělé jídlo a pití.
Softball není v České republice příliš rozšířeným sportem, ale o to více nevšední zážitek jeho shlédnutí nabízí. Když se navíc spojí s dobrou věcí, slibuje to skvělý zážitek.

Minulý rok bylo vybráno na podporu léčby dětských onkologických pacientů téměř 127 tisíc Kč. Výtěžek letošního ročníku poputuje na podporu dvou nadací: Nadaci Hanky Kynychové a České olympijské nadaci. Obě nadace podporují děti a mládež, kterým ve sportu brání nedostatek financí.

Zajištěn je bohatý program pro děti i dospělé - například malování na obličej, velké množství skákacích hradů, balónkový mág a jeho show, vystoupení Lukáše Pavláska a autogramiáda jeho knih pro děti atd. Pro dospělé je připravená chillout zóna a občerstvení pod taktovkou Chateau Havel a Ondřeje Slaniny, Dugout Cantiny, Finlandia stánku, Haka Pies a dalších.

Vrcholem akce je večerní extraligový zápas mezi kluby Eagles Praha a Storms Řepy.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 5. 2019