Úvod > Kalendář akcí > Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Kdy 13. srpen 2019 18:00 - 8. říjen 2019 20:00 Výstavy
Pragovka Gallery srdečně zve na vernisáž výstavy Labyrinth, která se uskuteční 13. 8. 2019 a bude otevřena spolu s výstavou Tomáše Rullera PERFORMANCE DÉJA VU / The White room.
Utopické pohledy na současný svět, neukončenost procesu, formy destrukce, obnova prostředí i společnosti. Výstavní projekt ateliéru Digitální média na FUD UJEP v Ústí nad Labem se zabývá pocitem nepředvídatelnosti pod vlivem vnějších okolností v prostředí neukotvených mezilidských vztahů a obecné ztráty paměti. Z různých úhlů pohledu zkoumá problematiku rehabilitace zdevastovaného a sociálně narušeného prostoru, který lze chápat jako obraz současné společnosti. Tématem výstavy je detailní zkoumání toho, co nás spojuje s historií a s jejím akceptováním, hledání identity jednotlivce i kraje, pohyb v labyrintu událostí a vnímání celku v jiném časoprostoru.

Umělci: Michaela Thelenová, Radek Jandera, Martin Krupa a Lucie Růžičková, Martina Lišková, Gabriela Procházková, Miroslav Hašek, Alexandra Naušová, Simona Patelisová, Klára Míčková, Petra Sklenářová, Marie Sheerbaumová a další vybraní studenti (1. ročník) a absolventi ateliéru Digitální média, FUD UJEP v Ústí nad Labem.
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 7. 2019