Úvod > Kalendář akcí > Tour de France v Česku – L’Etape Czech republic by Tour de France
Sportovní akce

Tour de France v Česku – L’Etape Czech republic by Tour de France

Kdy 28. srpen 2021
Česko se může těšit na výjimečný cyklistický zážitek. V sobotu 28. srpna 2021 bude Praha společně se Středočeským krajem hostit projekt L’Etape Czech Republic by Tour de France.
Seriál amatérských cyklistických závodů, při němž účastníci zažijí jedinečnou atmosféru Tour de France, se díky agentuře Petr Čech Sport dostává vůbec poprvé do středoevropského regionu.
 
Akce je v této podobě organizována jen ve vybraných zemích světa napříč kontinenty, konkrétně v Austrálii, Jižní Americe, Evropě (Francie, Velká Británie, Švýcarsko, Španělsko) a účastní se jí desetitisíce cyklistů všech výkonnostních kategorií.
 
Prestižní akce pod hlavičkou jednoho z nejslavnějších sportovních eventů historie umožní nadšeným sportovcům osahat si svět profesionální cyklistiky a dopřát si exkluzivní víkend pro sebe i své nejbližší. Reálné kulisy velkého závodu, účast TOP cyklistických hvězd a také festival sportu s obrovskou mediální odezvou. To je L´Etape Czech Republic by Tour de France v rukou cyklistických specialistů z Petr Čech Sport.
 
Samotný závod se pojede v sobotu 28. srpna 2021. Základem budou dvě závodní trasy pro cyklisty všech výkonnostních kategorií – ta náročnější nabídne účastníkům 130 kilometrů, kratší varianta zavede cyklisty na 90kilometrový okruh. Start závodu bude v Praze, většina trasy pak povede po nejkrásnějších lokalitách Středočeského kraje.
 
Ambasadory projektu se staly dvě významné sportovní osobnosti Česka – trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení a také nadšená cyklistka Martina Sáblíková, společně s ní pak elitní český cyklista Zdeněk Štybar, vítěz etapy na slavné Tour.

Zájemci o účast na prestižní cyklistické akci L’Etape Czech Republic by Tour de France by neměli váhat. První vlna startovného nabízí krátkou trasu za 1690,- Kč, delší pak za 1990,- Kč. Po vyprodání tisícovky míst se cena zvýší na 2090,- Kč, respektive 2490,- Kč. Součástí startovacího balíčku budou kromě zajištění občerstvení i hodnotné dárky od partnerů akce.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021