Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Kytice polí, luk a zahrad – výtvarná dílna
Lidová řemesla a trhy

Kytice polí, luk a zahrad – výtvarná dílna

Zveme vás na výtvarnou dílnu s tématem Kytice polí, luk a zahrad, na které si osvojíte přitažlivou techniku akvarelu.
Dílna se uskuteční v úterý 16. 2. od 17:00 do 20:00 v AvvY atelieru a v sobotu 20. 2. od 9:30 do 17:00 v malém atelieru ve Vršovicích (Na Louži 29, Praha 10).

Další termín:
Dílna se uskuteční v úterý 15. 3. od 17:00 do 20:00 v AvvY atelieru a v sobotu 19. 3. od 9:30 do 17:00 v malém atelieru ve Vršovicích (Na Louži 29, Praha 10).

Záměrem dílny je odejít s a k v a r e l e m tj obrazem, který skutečně následuje a vyzdvihuje možnosti techniky akvarelu.

Dílny Kytice jsou určeny začátečníkům i pokročilým a jsou koncipovány (nezávisle) vícestupňově. V každé z nich se budeme věnovat určitému specifickému přístupu k danému tématu.
– budeme sledovat realistické pojetí a základní technické postupy
– postupné odpoutávání od vazeb na předlohu, akvarelové finty a finesy

Lze absolvovat i pouze jednu dílnu, ale těm kteří mají zájem zvládat toto téma s větší jistotou, určitě doporučujeme projít více stupni.


 

Provozovatel

AvvY atelier

Táborská 45
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 724 037 031
Tel.:
+420 734 216 530
Email:
info@avvyatelier.cz
Email:
korbelova.kata@gm...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
avvyatelier.cz
WWW:
www.avvyatelier.c...
GPS:
50,062869 14,439308
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 100 Kč

Poznámka:Úterý: 650 Kč / Sobota: 1 600 Kč Výhodná cena za oba dny: 2 100 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Dinosauří den v Triloparku

V muzeu pravěku Trikopark v sobotu otvíráme výstavu Nelítostný pravěk spolu s dinosauřími dílničkami! V dinosauří dílně si děti zahrají na paleontology. Máte-li doma tvůrčího potomka se zájmem o přírodu, v dílničkách bude jako doma.
Praha 4, Praha

Bruslení na zimním stadionu Hasa ve Vršovicích

Zimní stadion v hotelu Hasa ve Vršovicích nabízí denně bruslení pro veřejnost. Ve večerních hodinách je možné si zahrát amatérský hokej. Součástí zimního stadionu je restaurace.
Praha 10, Praha

Retreat Trstěnice – Tělokrajina

Budeme pracovat jak uvnitř ve velkém sále, tak venku v krajině. Týden nabízí osobní retreat v setkání se svým kreativním potenciálem, sebepéčí a spoustou inspirace. Součástí prožitku je také top ayurvédská veganská strava, s láskou a uměním vařená Světlanou Synákovou z Good Karma.
Praha, Praha

Bruslení na Grébovce

Městská část Praha 2, připravila letos pro zájemce o bruslení opět kluziště na Grébovce. Od 1. prosince 2022 do 28. února 2023 je možné využívat ledovou plochu v Havlíčkových sadech.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

AvvY atelier – výtvarné kurzy

AvvY atelier nabízí výtvarné kurzy pro začátečníky i pokročilé bez rozdílu věku pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů.
Praha 4, Praha

Nuselská radnice

Nuselská radnice je krásná novorenesanční stavba v Táborské ulici na Praze 4. Byla postavena mezi lety 1908 až 1909 podle návrhu architekta Antonína Turka. Dnes slouží jako reprezentační část Obvodního úřadu Městské části Praha 4.
Praha 4, Praha

Interaktivní muzeum pravěku Trilopark v Praze

Trilopark je interaktivně-vzdělávacím muzeum, které školám i širší veřejnosti nabízí ucelený pohled na historii života na naší planetě. Můžete si zde prohlédnout expozici jedinečných fosilií, odlít věrnou kopii vyhynulého živočicha, vyzkoušet preparační nástroje nebo očistit model kostry dinosaura.
Praha 4, Praha

Masáže v Praze 4 – Nuslích

Masérka Jana Zajícová nabízí několik druhů masáží za lidové ceny v příjemně neformálním prostředí blízko centra Prahy, na Náměstí Bratří Synků.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Café V zahradě v Nuslích

Útulná kavárna v pražských Nuslích na náměstí Bratří Synků, nabízí kávu, čaj, zákusky, dorty, snídaně, nealkoholické nápoje a víno. Jak název napovídá, čeká vás posezení v zahradě ukryté ve vnitrobloku. Wifi je zde k dispozici.
Praha 4, Praha

Restaurace Zlý Časy v Praze – Nuslích

Příjemná restaurace Zlý Časy v pražské čtvrti Nusle nabízí českou kuchyní a především bohatý výběr čepovaného piva z minipivovarů. Jedná se o kultovní místo pro všechny pražské znalce piva.
Praha 4, Praha

Hotel Otakar Praha

Hezký, útulný, rodinný hotel v historické secesní budově, blízko historického centra Prahy. Hotel nabízí unikátní prostor pro kompletní regeneraci a odpočinek ve formě privátního wellness centra.
Praha 4, Praha

Le Pizze di Frankie

Pokud jste ještě neochutnali pravou neapolskou pizzu, je nejvyšší čas. Zavítejte do Nuslí za šéfkuchařem Frankie Gallucci do Le Pizza de Frankie.
Praha, Praha